Úterý 27. října. Svátek mají Šarlota a Zoe.

ČSOB od března nabídne zvýhodněné firemní úvěry s příspěvkem od EIB

Banky ČSOB 27.02.2014 | 12:09 0 Komentářů

Ve spolupráci s Evropskou investiční bankou (EIB) připravila ČSOB zvýhodněný úvěr EU SMART CREDIT, který podpoří projekty financováním až do částky 350 milionů Kč. Splatnost úvěru se pohybuje od 2 do 6 let. Hlavní výhodou úvěru je úroková sazba zvýhodněná o 0,25 procentního bodu. ČSOB bude financovat konkrétní rozvojové projekty směřované do pořízení hmotného majetku na celém území České republiky.

EU SMART CREDIT je určen malým a středním podnikům do 250 zaměstnanců nebo velkým podnikům do 3 000 zaměstnanců na konsolidované bázi za skupinu. O úvěr mohou požádat projekty zaměřené na investice do hmotného majetku pro podnikatelskou činnost v oblasti výroby či služeb s cílem podpořit růst a konkurenceschopnost podniků. Podpora se týká také investic do financování akvizice podniků v rámci generační výměny.

Věříme, že pro klienty bude tato nabídka atraktivní zvláště z pohledu úrokového zvýhodnění. Pokud se rozhodnou financovat svůj investiční záměr úvěrem EU SMART CREDIT, je jim navíc k dispozici profesionální a kvalitní tým specialistů z ČSOB EU Centra, které je nedílnou součástí nabídky služeb pro firemní klientelu již několik let,“ říká Petr Manda, výkonný ředitel útvaru Firemního bankovnictví ČSOB.

ČSOB EU Centrum má zkušenosti z práce již na více než 400 projektech a vyznačuje se dlouhodobě vysokou úspěšností v dotačních programech přesahující 90 %. Objem získané podpory pro klienty dosáhl 11 miliard Kč. ČSOB EU Centrum tvoří profesionální a kvalifikovaný tým specialistů, který zajišťuje optimální strukturu financování projektů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.