Úterý 26. října. Svátek má Erik.

ČSOB již pošesté bankou roku v České republice

Banky ČSOB 30.11.2018 | 10:47 0 Komentářů

Renomovaný magazín The Banker letos už po devatenácté udělil ceny nejlepším bankám z různých zemí světa. Na základě rozhodnutí poroty, která se skládá z editorů časopisu, generálních ředitelů a manažerů britských společností, byla ČSOB jmenována Bankou roku 2018. Cenu za ČSOB převzal 29. listopadu 2018 její generální ředitel John Hollows, v Londýně.

Ocenění Banka roku 2018 v České republice dokazuje, že naše práce se vyvíjí správným směrem. Neustále se snažíme zdokonalovat nejen naše služby a produkty, ale zároveň i celkový přístup ke klientovi samotnému. Jsme velmi rádi, že je naše práce vidět a je oceňována i na mezinárodním poli,“ okomentoval výsledky soutěže John Hollows, generální ředitel a předseda představenstva ČSOB.

The Banker vychází už od roku 1926 a je renomovaným zahraničním magazínem zabývajícím se bankovnictvím a světem finančních služeb. The Banker je součástí skupiny Financial Times a na mezinárodním poli je odborníky považován za velmi uznávaný zdroj informací. Každý rok The Banker zveřejňuje žebříček TOP 1000 World Banks, kterého se ČSOB stala již po několikáté součástí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.