Úterý 26. ledna. Svátek má Zora.

ČSOB Grantový program Karty dobré vůle – začíná podzimní kolo

Banky ČSOB 16.10.2017 | 10:40 0 Komentářů

Pomoc osobám v nepříznivé životní situaci je hlavním tématem grantového programu pro neziskové organizace, jehož podzimní kolo ČSOB právě otevírá.  

ČSOB vítá zájem svých klientů o aktivní spoluúčast na rozvoji filantropie a podpoře obecně prospěšných projektů. Zainteresovaným klientům proto nabízí speciální platební Kartu dobré vůle, jejímž prostřednictvím klienti přispívají při každé platbě kartou drobnou částkou na dobrou věc přímo. Vedle toho banka vyhlašuje ČSOB Grantový program Karty dobré vůle, ve kterém vyhledává projekty zaměřené na pomoc konkrétním osobám v tíživé zdravotní či sociální situaci. V grantovém řízení rozdělí dvakrát ročně až 1 milion korun. Letošní druhá grantová výzva byla právě vyhlášena, žádosti je možné podávat do konce října.

Od května 2014 nabízí ČSOB Private Banking ve spolupráci s karetní asociací MasterCard svým klientům speciální debetní bezkontaktní platební Kartu dobré vůle, která umožňuje odvést z každé obchodní transakce volitelnou částku dle přání klienta ve prospěch dobré věci. Za dobu fungování Karty dobré vůle se podařilo získat bezmála pět milionů korun pro charitativní projekty třiceti českých neziskovek.

ČSOB spolupracuje s neziskovým sektorem dlouhodobě a snaží se přicházet s  iniciativami, které na úrovni jednotlivce i společnosti přispívají k rozvoji filantropie, zlepšování a prohlubování sociálních vazeb a k ochraně životního prostředí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.