CZK/€ 25.255 -0,10%

CZK/$ 23.195 +0,28%

CZK/£ 29.968 -0,22%

CZK/CHF 26.069 -0,33%

26. 09. 2023

0 komentářů

ČSOB a Mastercard spouští unikátní benefitní platformu. Výhody na jednom místě a přehledně v aplikaci Smart

 

S unikátní benefitní platformou přichází ČSOB ve spolupráci se společností Mastercard. Nová platforma výrazně zjednodušuje prezentaci výhod a tím umožňuje klientům ČSOB snadno se v systému zorientovat a maximálně využít nabízené možnosti. Zákazníci současně dostávají individualizovaný přehled výhod spojených právě s jejich typem karty Mastercard doplněný o vysvětlení konkrétních parametrů a způsobů užití. A to vše na jeden klik v bankovní aplikaci Smart.

Loading 

Benefitní programy jsou mezi Čechy populární. Pět z šesti zákazníků je považuje za zajímavou přidanou hodnotu. Průměrný Čech je zapojen do 13 různých programů. Vyplývá to z dat výzkumné agentury Incomind. Pro řadu zákazníků jsou dodatečné výhody také významnou motivací pro využití konkrétní služby či nákup zboží. Častým problémem takových programů je ovšem jejich přehlednost a srozumitelnost.

„Platební karty ČSOB nabízejí zákazníkům mnoho výhod. Od výběrů zdarma, přes lepší kurzy zahraničních měn, možnost využití letištních salónků, různé druhy pojištění až po zajímavé slevy u obchodních partnerů. Pestrá nabídka spojená s určitými typy bankovních služeb může být pro řadu zákazníků složitá a limitovat je ve využívání konkrétních výhod,“ vysvětluje důvod zavedení nové platformy Vladimír Vojtíšek, výkonný ředitel Daily banking ČSOB.

A proto ČSOB ve spolupráci s Mastercard přichází s unikátní benefitní platformou, jejímž cílem je zvýšit srozumitelnost nabízených výhod a celý systém pro klienty zjednodušit.

Benefity na jednom místě v aplikaci Smart

REKLAMA

Díky nové benefitní platformě klienti získají informace o všech výhodách na jednom místě přímo v aplikaci Smart, a to jednoduše a přehledně.

Individualizovaná nabídka benefitů

Současně si držitel všech typů karet Mastercard (od standardních až po World Elite) na jedno kliknutí zobrazí benefity spojené právě s jeho kartou. Konkrétní obsah výhod je individualizován podle typu využitého bankovního produktu.

„Nová benefitní platforma je rozdělena na tři základní sekce: Akce a slevy, Benefity ke kartě a Zážitky. U každé z nich je primární důraz kladen právě na jednoduchost a relevantnost výhod. V sekci Akce a slevy naleznou klienti výběr exkluzivních a nejzajímavějších akcí místo dlouhého seznamu možností. Podobně je koncipována i sekce Zážitků dostupná především pro držitele prémiových karet“, dodává Vladimír Vojtíšek.

Vedle cílené nabídky zjednodušuje klientům orientaci i individualizovaný popis jednotlivých výhod, kde se dozví, jaké konkrétní parametry daného benefitu platí právě pro ně. Např. u cestovního pojištění na jednom místě okamžitě zjistí rozsah pojištění, výši pojistného krytí a najdou doporučení, co dělat v případě pojistné události.

„Z našich průzkumů víme, že zákazníci očekávají, že ke své kartě dostanou i něco navíc: nejčastěji oceňují okamžité slevy nebo další výhody při samotném nakupování. Spolu s ČSOB si zároveň uvědomujeme, že orientace v různých slevových programech může být často složitá. To nás vedlo ke spuštění unikátní benefitní platformy přímo v rámci elektronického bankovnictví, kde se každý majitel karty Mastercard jednoduše dozví, jaké všechny benefity má právě k dispozici – ať už jde o vstupy do letištních salonků, cestovní pojištění, aktuální slevy u partnerů nebo exkluzivní nabídky zážitků. A protože každá karta Mastercard umí víc než platit, jedinečné výhody jsou k dispozici pro majitele všech typů karet Mastercard, ne jenom těch prémiových,“ říká Damian Zielinski, generální ředitel Mastercard pro ČR a Slovensko.

Zavedení přehledné benefitní platformy je pouhým prvním krokem. ČSOB plánuje do budoucna rozšířit systém o další funkce s cílem motivovat k používaní karet i ty zákazníky, kteří dnes preferují hotovostní platby.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů


Související články

USA jsou v režimu fiskální dominance. Co to znamená pro investory?

Americká ekonomika se zdá být výrazně méně ovlivnitelná vyššími úrokovými sazbami v současném hospodářském cyklu. To potenciálně implikuje, že i následné snižování úrokových sazeb pozbude velkých účinků. Tento jev lze vysvětlit tím, že Spojené státy jsou nyní v režimu fiskální dominance. Tento režim nastává, když veřejný dluh […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

18. 07. 2024

Co skrývá portfolio průměrného drobného investora?

Sektorem, do kterého drobní investoři nejčastěji investují, jsou společnosti poskytujících finanční služby. Druhým nejčastěji vlastněným sektorem jsou technologické společnosti (40 %) a na třetím tituly z oblasti energetiky (35 %). Údaje vyplývají ze studie Retail Investor Beat (RIB) od společnosti eToro, které se zúčastnilo 10 000 drobných […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

03. 07. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *