CZK/€ 24.360 -0,04%

CZK/$ 22.587 +0,28%

CZK/£ 28.457 +0,05%

CZK/CHF 25.830 +0,20%

26. 09. 2023

0 komentářů

ČSOB a Mastercard spouští unikátní benefitní platformu. Výhody na jednom místě a přehledně v aplikaci Smart

 

S unikátní benefitní platformou přichází ČSOB ve spolupráci se společností Mastercard. Nová platforma výrazně zjednodušuje prezentaci výhod a tím umožňuje klientům ČSOB snadno se v systému zorientovat a maximálně využít nabízené možnosti. Zákazníci současně dostávají individualizovaný přehled výhod spojených právě s jejich typem karty Mastercard doplněný o vysvětlení konkrétních parametrů a způsobů užití. A to vše na jeden klik v bankovní aplikaci Smart.

Loading 

Benefitní programy jsou mezi Čechy populární. Pět z šesti zákazníků je považuje za zajímavou přidanou hodnotu. Průměrný Čech je zapojen do 13 různých programů. Vyplývá to z dat výzkumné agentury Incomind. Pro řadu zákazníků jsou dodatečné výhody také významnou motivací pro využití konkrétní služby či nákup zboží. Častým problémem takových programů je ovšem jejich přehlednost a srozumitelnost.

„Platební karty ČSOB nabízejí zákazníkům mnoho výhod. Od výběrů zdarma, přes lepší kurzy zahraničních měn, možnost využití letištních salónků, různé druhy pojištění až po zajímavé slevy u obchodních partnerů. Pestrá nabídka spojená s určitými typy bankovních služeb může být pro řadu zákazníků složitá a limitovat je ve využívání konkrétních výhod,“ vysvětluje důvod zavedení nové platformy Vladimír Vojtíšek, výkonný ředitel Daily banking ČSOB.

A proto ČSOB ve spolupráci s Mastercard přichází s unikátní benefitní platformou, jejímž cílem je zvýšit srozumitelnost nabízených výhod a celý systém pro klienty zjednodušit.

Benefity na jednom místě v aplikaci Smart

Díky nové benefitní platformě klienti získají informace o všech výhodách na jednom místě přímo v aplikaci Smart, a to jednoduše a přehledně.

REKLAMA

Individualizovaná nabídka benefitů

Současně si držitel všech typů karet Mastercard (od standardních až po World Elite) na jedno kliknutí zobrazí benefity spojené právě s jeho kartou. Konkrétní obsah výhod je individualizován podle typu využitého bankovního produktu.

„Nová benefitní platforma je rozdělena na tři základní sekce: Akce a slevy, Benefity ke kartě a Zážitky. U každé z nich je primární důraz kladen právě na jednoduchost a relevantnost výhod. V sekci Akce a slevy naleznou klienti výběr exkluzivních a nejzajímavějších akcí místo dlouhého seznamu možností. Podobně je koncipována i sekce Zážitků dostupná především pro držitele prémiových karet“, dodává Vladimír Vojtíšek.

Vedle cílené nabídky zjednodušuje klientům orientaci i individualizovaný popis jednotlivých výhod, kde se dozví, jaké konkrétní parametry daného benefitu platí právě pro ně. Např. u cestovního pojištění na jednom místě okamžitě zjistí rozsah pojištění, výši pojistného krytí a najdou doporučení, co dělat v případě pojistné události.

„Z našich průzkumů víme, že zákazníci očekávají, že ke své kartě dostanou i něco navíc: nejčastěji oceňují okamžité slevy nebo další výhody při samotném nakupování. Spolu s ČSOB si zároveň uvědomujeme, že orientace v různých slevových programech může být často složitá. To nás vedlo ke spuštění unikátní benefitní platformy přímo v rámci elektronického bankovnictví, kde se každý majitel karty Mastercard jednoduše dozví, jaké všechny benefity má právě k dispozici – ať už jde o vstupy do letištních salonků, cestovní pojištění, aktuální slevy u partnerů nebo exkluzivní nabídky zážitků. A protože každá karta Mastercard umí víc než platit, jedinečné výhody jsou k dispozici pro majitele všech typů karet Mastercard, ne jenom těch prémiových,“ říká Damian Zielinski, generální ředitel Mastercard pro ČR a Slovensko.

Zavedení přehledné benefitní platformy je pouhým prvním krokem. ČSOB plánuje do budoucna rozšířit systém o další funkce s cílem motivovat k používaní karet i ty zákazníky, kteří dnes preferují hotovostní platby.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Období výhodného spoření se chýlí ke konci

Monetární politika, kterou nejen Česká národní banka (ČNB) momentálně aplikuje přes vysoké úrokové sazby, je přímou odpovědí na inflační tlaky posledních téměř 24 měsíců. Tento omezující přístup má v ideálním případě donutit banky a další velké hráče na finančních trzích změnit svůj typický styl a využívat výhodnějších sazeb k […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

05. 12. 2023

Změny penzijního spoření, které dnes schválili poslanci, jsou kroky správným směrem

Změna podpory penzijního spoření, kterou dnes schválili poslanci, je krok správným směrem. Jeden z mnoha, které jsou nutné ke zdolání cesty k dlouhodobé udržitelnosti tuzemského důchodového systému. Přiměje totiž lidi, aby si na důchod spořili sami více.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

15. 11. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *