CZK/€ 24.725 -0,02%

CZK/$ 23.392 -0,47%

CZK/£ 28.684 -0,51%

CZK/CHF 24.374 -0,73%

06. 06. 2022

0 komentářů

CREDITAS zvyšuje sazby na termínovaném vkladu až na 5,2 % a u spoření až na 4,1 %

 

Banka CREDITAS od pondělí 6. června opět zvyšuje úrokové sazby, a to jak u termínovaných vkladů, tak u spořicího účtu. Nejvyšší sazbu má vklad s trváním šest měsíců, kde se sazba zvýšila z předchozích 4,5 % na 5,2 % p. a. Stoupá i sazba u spořicího účtu, a to z 3,6 % na 4,1 % p. a., a u spořicího vkladu s měsíční výpovědní lhůtou. 


 „Chceme mít atraktivní nabídku zejména u produktů, kde nejsou peníze vázány delší dobu a o které je nyní největší zájem,“ říká Ivana Pícková, členka představenstva Banky CREDITAS zodpovědná za retailové produkty.

Banka CREDITAS nabízí termínované vklady v době trvání šest měsíců, rok, tři roky, pět let a deset let.

V nabídce je také spořicí účet, kde je vyšší sazba na část vkladu do 350 tisíc korun (aktuálně 4,1 %) a nižší pro část vkladu nad tento limit (2,1 %) Dalším zajímavým produktem je spořicí vklad, což je účet s jednoměsíční výpovědní dobou. Ten má nyní pro část vkladu do 350 tisíc korun roční úročení 4,2 %.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Matouš Tlapák z Lifeliqe: S jedním povoláním si na celý život nevystačíme

Český technologický start-up Lifeliqe prorazil v USA. V rámci projektu SANDI získala parta nadšenců z Brna třímilionový grant a pomáhá státu Nevada mírnit ekonomické dopady pandemie covid-19. Pomocí interaktivního obsahu ve 3D, virtuální (VR) a rozšířené (AR) realitě mění podobu rekvalifikací dospělých a připravuje je na ekonomiku […]

Text: Filip Kučera

23. 06. 2022

Vedení ECB dnes narychlo mimořádně zasedá. Ve hře je budoucnost předlužené Itálie, a tedy i eura

Vedení Evropské centrální banky na dnešek narychlo svolává své mimořádné zasedání. Téma se zdá být zřejmé: Itálie. Úrok na dluhu této předlužené ekonomiky se začíná nebezpečně zvyšovat. Rozevírají se totiž nůžky mezi úrokem na dluhu právě Itálie a na dluhu Německa, jenž je obecně považován za bezproblémový. […]

Text: Redakce

15. 06. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.