CZK/€ 24.740 -0,75%

CZK/$ 23.825 -0,54%

CZK/£ 29.064 -0,56%

CZK/CHF 23.823 -0,84%

30. 03. 2022

0 komentářů

CREDITAS od dubna nabízí půlroční termínovaný vklad se sazbou 3,6 % p. a.

 

Banka CREDITAS od počátku dubna zatraktivňuje produkty v oblasti spoření. Nabídku rozšiřuje o termínovaný vklad s dobou uložení na šest měsíců a garantovanou úrokovou sazbou 3,6 % p. a. Výše vkladu není shora omezena.   


„Současnou situaci klienti vnímají jako velmi proměnlivou, proto se část z nich přiklání k produktům, kde jsou peníze vázány na kratší dobu. Doteď jsme měli nejkratší termínovaný vklad na rok, nyní jsme přidali půlroční a očekáváme, že o něj bude zájem,“ vysvětluje Ivana Pícková, členka představenstva Banky CREDITAS zodpovědná za retailové produkty.

Sazba 3,6 % ročně patří mezi nejatraktivnější na českém bankovním trhu. Kromě půlročního termínovaného vkladu na ni lze u CREDITAS dosáhnout také u nových úložek na spořicí účet do limitu 350 tisíc korun.

Banka CREDITAS od dubna nabízí termínované vklady v době trvání šest měsíců, rok, tři roky, pět let a deset let. V nabídce je také spořicí účet, kde je vyšší sazba na část vkladu do 350 tisíc korun a nižší pro část vkladu nad tento limit. Dalším zajímavým produktem je spořicí vklad, což je spořicí účet s jednoměsíční výpovědní dobou.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Češi neradi riskují

Spořicí účty: Zamíchá Banka CREDITAS kartami?

Největší družstevní záložna se stala Bankou CREDITAS. Její hlavní zbraní v boji o klienty budou spořicí účty. Má šanci rozvířit zamrzající vody úrokových sazeb?

Text: Petr Zámečník

02. 01. 2017

Kam až mohou klesnout úrokové sazby?

Úrokové sazby padají již několik let. Jejich pokles přitom nebere konce. Mají ještě prostor k dalšímu propadu? Podle všeho mají…

Text: Petr Zámečník

09. 04. 2015

Termínovaný vklad: Za pěl let nejvýše 2,95 % ročně

Doba relativně vysokých úroků u spořicích produktů je minimálně prozatím otázkou minulosti. Úrokové sazby poklesly. A ne zrovna o málo. Finanční instituce mají dostatek levných prostředků, a tak o prostředky klientů příliš nestojí. Kam uložit peníze s nejvyšším úrokem?

Text: Vladislav Burian

27. 02. 2015