Čtvrtek 24. června. Svátek má Jan.

ČPP: Na dovolenou vám k cestovnímu pojištění přibalíme také audioknihu

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) spustila s novou letní sezónou kampaň na podporu online prodeje cestovního pojištění. Kampaň doprovází motto „Drama a napětí letos pouštíme k vodě“. 

nedovede představit bez dobré knihy. ČPP proto odmění každého, kdo si sjedná své cestovní pojištění prostřednictvím webových stránek pojišťovny, speciálním dárkem v podobě audioknihy. Vsadili jsme na detektivku, oblíbený žánr, který nikdy nezklame. Navíc kriminální román Ivy Procházkové Vraždy v kruhu se stal předlohou úspěšného stejnojmenného seriálu na ČT 1,“ říká Jolana Kolaříková, ředitelka úseku marketingu. ČPP nabízí tento typ pojištění formou cenově zvýhodněného balíčku Komplet, který zahrnuje kromě pojištění léčebných výloh, také pojištění úrazu, zavazadel a odpovědnosti. Se slevou 20 % za online sjednání stojí 26 korun za dospělou osobu na den.

Sjednání pojištění online je rychlé a velice pohodlné pro klienta, navíc tento způsob umožňuje poskytnutí zajímavé slevy. Přesto podíl online prodeje na celkovém objemu produkce není tak velký, jak by se dalo v době moderních technologií očekávat. „Naším cílem je nejen podpořit online komunikaci se stávajícími i potenciálními klienty, ale také zvýšit zájem klientů o tento způsob uzavírání pojištění,“ vysvětluje Kolaříková. Komunikační mediamix kampaně ČPP zahrnuje direct e-mailing, online kanály (RTB, PPC, remarketing, webové stránky a dedikovanou microsite), tiskovou inzerci a rozhlasové spoty.

Když na webových stránkách www.cpp.cz vyberete z horní lišty záložku „Online služby“, rozbalí se další podnabídka, odkud se prokliknete na „Cestovní pojištění“. Vyplníte online formulář a provedete úhradu pojistného. Poté vám přijde potvrzovací e-mail, ve kterém bude informace s návodem, jakým způsobem audioknihu stáhnout. Pro komfortní a okamžitý odběr je tak kniha k dispozici v elektronické podobě. Nabídka platí až do konce srpna nebo do vyčerpání licencí uvolněných pro tuto akci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.