CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.453 -1,09%

CZK/£ 29.283 +0,78%

CZK/CHF 23.634 +0,23%

09. 07. 2012

0 komentářů

Subjekty:

ČP INVEST míří na polský trh investic

 


 

V oblasti spoření a investic vidíme na polském trhu v porovnání s průměrem zemí EU 27 velký prostor. Zatímco v EU 27 představuje objem investic do podílových fondů 53 % HDP, v Polsku je to jen 7 % HDP. Věříme, že naše obchodní strategie i nabídka fondů Generali PPF Invest dokáže oslovit i ty klienty, kteří o spoření a investování zatím pouze přemýšlí,” uvádí hlavní investiční stratég ČP INVEST Michal Valentík.

V současné době finalizujeme procesní a systémové nastavení tak, aby klientům v Polsku byl poskytován stejně kvalitní servis, na jaký jsou zvyklí podílníci v České republice a na Slovensku,“ dodává generální ředitel ČP INVEST Michal Maďar. „Naše produkty budeme nabízet prostřednictvím standardních distribučních kanálů. V průniku na trh nám pomohou externí partneři, se kterými již spolupracujeme v rámci České republiky a Slovenska,“ uzavírá Michal Maďar.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Kam investovat 2022

O kolik ovlivnila inflace vaše investice?

foto: Shutterstock Krátká odpověď je samozřejmě jedno velké ANO. Tak vysoká inflace, kterou momentálně pozorujeme a ještě budeme pozorovat v české ekonomice, ovlivnila vše. A hlavně i vaše uložené, uspořené, investované peníze. Aneb, co jste neutratili minulý rok, toho ten současný rok […]

Text: Hana Bartušková

24. 01. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.