CZK/€ 24.660 -0,14%

CZK/$ 23.320 -0,63%

CZK/£ 29.075 -0,24%

CZK/CHF 23.987 -0,30%

26. 04. 2012

0 komentářů

Commerzbank rozšíří péči o firemní klienty ve střední a východní Evropě

 


 

V Česku, na Slovensku a v Maďarsku kromě toho bude Commerzbank nadále poskytovat bankovní služby i lokálním klientům se skupinovým obratem nad 12,5 mil. eur (cca 300 mil. Kč).

Nová ředitelka pražské pobočky Commerzbank Beate Simon, zodpovědná za aktivity v Česku i na Slovensku, pracuje již přes deset let ve vedení Mittelstandsbank Commerzbank v Německu.

Od nového obchodního modelu Mittelstandsbank International očekávám pro naše klienty v regionu ještě flexibilnější pravomoci,“ řekla Beate Simon. „Především díky užšímu propojení přeshraniční péče o firemní klienty – od strategického nastavení servisu příslušným firemním poradcem v Německu přes určení dalších konkrétních kroků ve spolupráci s poradcem a produktovými specialisty v pražské pobočce – budeme moci v budoucnu ještě efektivněji řešit potřeby a požadavky našich klientů v oblasti zahraničního obchodu,“ vysvětlila Beate Simon.

Tradice obchodních aktivit Commerzbank ve střední a východní Evropě trvá několik desetiletí. Již v roce 1976 otevřela v Moskvě první ze dvou reprezentací, které jsou v  Rusku dodnes. V 90. letech dále následovaly dceřiné společnosti Commerzbank Eurasija v Moskvě a Petrohradě, Commerzbank Zrt. v Maďarsku, jakož i pobočky v České a Slovenské republice.

Také ve východní Evropě velmi úzce spolupracují divize Commerzbank – Mittelstandsbank a Corporates & Markets – a společně tak klientům nabízejí produkty a služby.

REKLAMA

Investiční bankovnictví Commerzbank je ve východní Evropě zastoupeno v korporátních financích v podobě syndikovaných úvěrů, dluhopisů, uvedením společností na kapitálový trh, navýšením kapitálu, jakož i fúzemi a akvizicemi. Vedle toho Corporates & Markets poskytují institucionálním investorům podporu, aby se mohli podílet na cenovém vývoji akcií, komoditních, úrokových a devizových trhů a mohli se uspokojivě zajistit proti možným rizikům.

Kromě Německa má Commerzbank pro své klienty k dispozici 14 000 zaměstnanců v 60 zastoupeních v 52 zemích. Je tak lídrem trhu pro středně velké německé firmy a velké společnosti, které chtějí podnikat v Německu. Celosvětově má Commerzbank k dispozici více než 7000 korespondenčních bank a vede tak i v mezinárodním měřítku.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.