Čtvrtek 24. září. Svátek má Jaromír.

Colosseum povede Štěpán Pírko

Jeden z největších tuzemských obchodníků s cennými papíry vyměnil své vedení. Dosavadního předsedu představenstva Jiřího Šťastného vystřídal Štěpán Pírko, hlavní portfolio manager a také člen představenstva. Důvodem je změna akcionářské struktury, kde Štěpán Pírko odkoupil podíly dvou společníků a stal se majoritním akcionářem společnosti. S touto událostí je spojena i nová strategie firmy, která spočívá ve větší orientaci na služby s vyšší přidanou hodnotou.

„Mojí vizí je větší orientace společnosti na služby z oblasti správy portfolií. Budeme se více soustředit na kvalitu služby z pohledu zákazníka, jeho spokojenost, dosažení vysoké přidané hodnoty jak z pohledu použitých investičních strategií, tak i z pohledu péče o klienta.“ říká Pírko.

Pírko vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Je vedoucím oddělení Asset Management společnosti Colosseum. Finančními trhy se zabývá od roku 1993 a derivátovými trhy od roku 1997.

Společnost Colosseum byla založena v roce 1997 a jejími majiteli jsou Štěpán Pírko (56%), Zdeněk Radil (25%) a Pavel Sládek (19%).

2 komentáře: “Colosseum povede Štěpán Pírko”

 1. jan napsal:

  POZOR na firmu Colosseum a.s.,která jenom okrádá lidi na poplatkách a provádí nadměrné obchodování (tzv. churning) na kterém firma vydělávala a její klienti prodělávají.
  žádám všechny poškozené klienty od colosseum ,aby se ozvali na email. mostd@seznam.cz
  je v plánu podání hromadné žaloby

  http://www.anticolos­seum.cz/
  http://www.financnik­.cz/forum/read­.php?4,57?
  http://ekonomi­ka.idnes.cz/po­kuta-sest-milionu-pro-colosseum-za-provizi-foa-/ekonomika.as­px?c=A121104_195640_e­konomika_skr
  http://www.invest-centrum.cz/zpra­vy/colosseum-dostalo-od-cnb-pokutu-6-milionu/?

 2. Roman napsal:

  POZOR firma Colosseum jsou zloději,která jenom okrádá lidi na poplatkách a provádí nadměrné obchodování (tzv. churning) na kterém firma vydělávala a její klienti prodělávají.

  http://www.anticolos­seum.cz/

  ekonomika.idnes­.cz/pokuta-sest-milionu-pro-colosse …

  http://www.fi­nancnik.cz/fo­rum/read.php?4,57

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.