Čtvrtek 15. dubna. Svátek má Anastázie.

ČISTÝ ZISK BISNODE DOSÁHL 37 MILIONŮ KORUN

Konsolidované tržby společnosti Bisnode, sdružené v československém klastru, za rok 2014 dosáhly 382 milionů korun, což představuje meziroční nárůst o 19 %. Čistý zisk činil 37 milionů korun. 

Poradenská společnosti Bisnode, sdružená v československé klastru, v loňském roce vykázala tržby ve výši 382 milionů korun, což přestavuje meziroční růst o 19 %. Čistý zisk dosáhl 37 milionů korun. „Aktivity skupiny Bisnode na obou trzích zažívají již po mnoho let trvalý růst. Jsem potěšen, že se nám daří naplňovat strategii rozvoje, postavené na neustále se zvyšující kvalitě a nových moderních zákaznických řešeních,“ říká k tomu General Manager skupiny Bisnode Czech Republic & Slovakia David Farský.

Bisnode má v ČR zhruba 20 000 klientů, a na Slovensku 7 000. Zákazníci Bisnode mají největší zájem o produkty, které pokrývají potřebu předcházení rizika. „Letošní rok ale bude jednoznačně ve znamení velkých zákaznických řešení, která kombinují interní data zákazníků a data a know-how Bisnode, čímž je vytvářena unikátní přidaná hodnota, která má přímý dopad na ziskovost klienta,“ uvedl dále David Farský s tím, že se může jednat o různé scoringové modely nebo sílu globálních dat sítě Dun & Bradstreet (D&B), kterými exkluzivně disponujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.