Úterý 21. září. Svátek má Matouš.

Chytřejší spoření se sazbou 2,0 % p. a. pro stávající i nové zákazníky

Banky ING Bank 07.02.2019 | 17:05 0 Komentářů

ING Bank připravila férovou kampaň v rámci svého spořicího účtu s názvem Chytřejší spoření. Úrokové sazby 2,0 % p. a. na každou nově vloženou korunu do 300 000 Kč si mohou až po dobu 6 měsíců užívat nejen noví, ale i stávající klienti ING Bank. Nabídky lze využít jednorázově, opakovaně nebo pravidelně zasíláním pravidelných plateb.

ING Bank tak dává jasný signál všem: spoření je zpět. Spoření se znovu vyplácí komukoliv, a i drobnější vklady, pokud jsou ukládány pravidelně, mohou ve výsledku střadatelům pomoci dosáhnout vytyčených cílů.

„Vážíme si našich stávajících klientů, a proto nabídka míří i na ně. Díky Chytřejšímu spoření lze při jakýchkoli pravidelných vkladech do 300 000 Kč měsíčně jednoduchou cestou dosáhnout na jedno z nejvyšších zhodnocení na trhu. A to bez jakýchkoli poplatků či povinnosti mít u nás další účet nebo jiný produkt,“ uvádí Radek Sedlář, ředitel retailové sekce ING Bank ČR.

Začít spořit nemůže být jednodušší

Zapojit se lze kdykoli v průběhu kampaně. On-line založení a provoz spořicího konta je zcela bez poplatků, a to i při jeho případném zrušení. Jedinou podmínkou pro zúročení sazbou 2,0 % p. a. je, aby byl zůstatek na ING Kontu rovný nebo vyšší než zůstatek k 31. 1. 2019. Novým klientům se úročí dvěma procenty všechny uložené peníze do výše 300 000 korun měsíčně.

„Kampaň probíhá v měsíčních cyklech až do odvolání. Využít ji lze i vložením jednorázového vkladu. Zapojit se můžete i opakovaně do více cyklů. Každý cyklus kampaně končí poslední den měsíce, v němž byl zahájen a kdy byla připsána transakce. Zhodnocovat 2,0 % p. a. se budou peníze, které převyšují zůstatek z konce předchozího měsíce. Nerozlišujeme nové a stávající klienty, zvýhodňujeme všechny nové peníze, které k nám vloží,“ dodává šéf retailu ING Bank ČR Radek Sedlář.

 

Zvýhodněné spoření bez omezení

Částka, která podléhá měsíčnímu zvýhodněnému úročení, je vypočtena jednoduchým způsobem. Jedná se o kladný rozdíl financí připsaných na ING Konto a částek z něj vybraných. Na tuto zvýhodněnou sazbu vznikne nárok už od prvního dne následujícího měsíce, kdy se monitoruje tato nově vložená částka a zohledňuje se její aktuální výše. K připsání úrokového bonusu poté dochází do 10. dne měsíce následujícího. Úrok ve výši 2 % p. a. se každý měsíc vztahuje k částce nejvýše 300 000 Kč. Pokud jste si dodnes spořili jinde, můžete své rezervy postupně převádět k ING Bank, čímž maximalizujete zhodnocení peněz ve všech cyklech.

Bonusový úrok je vždy do 10 pracovních dnů po skončení měsíce připisován na ING Konto. Zhodnocená částka je klientům i nadále plně k dispozici a můžou ji tedy kdykoliv vybrat. V případě výběru jsou peníze odčerpány nejdříve z částky se zvýhodněným úročením z nejnovějšího klientem využívaného měsíčního cyklu. Odčerpání části finančních prostředků zhodnocení zbývajícího vkladu nezruší. Pozor je třeba dávat jen na pokles finančního objemu konta pod výši ke dni 31. 1. 2019. I to však lze napravit opětovným překonáním této hladiny zůstatku.

Chytřejší spoření jednoduše a přehledně:

  • Neplatíte vůbec žádné poplatky – za zřízení, správu, transakce ani za zrušení účtu
  • Peníze vám jsou kdykoli k dispozici
  • Každý měsíc možnost vložit nových až 300 000 Kč na 2 % p. a. na 6 měsíců
  • Akční nabídka platí pro stávající i nové klienty až do odvolání
  • Účastnit se kampaně můžete po celou dobu trvání, ale i jednorázově

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.