CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

23. 03. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Chytrá karta ČS jako první karta na trhu přispívá klientům na stavební spoření, do konce dubna ji navíc všichni klienti získají na rok zdarma

 


 

Klientům, kteří využívají svou Chytrou kartu, přinášíme celou řadu výhod a některé z nich jim navíc pomohou se zajištěním jejich budoucnosti. Novou službou jsou odměny na účty stavebního spoření u Stavební spořitelny ČS, které jsme klientům nabídli kvůli velké oblibě podobné služby zaměřené na penzijní připojištění. Díky službě Odměny do Penzijního fondu ČS totiž za čtyři roky její existence klienti získali už více než 47,5 mil. Kč a my věříme, že nová služba bude mít podobný úspěch,“ řekla Veronika Jančová, ředitelka úseku řízení retailových produktů a procesů České spořitelny.

Česká spořitelna nyní svým klientům nabízí časově omezenou akci. Všichni klienti, kteří si od 21. března do 30. dubna 2012 sjednají novou Chytrou kartu ČS a do 31. května 2012 s ní provedou alespoň jednu jakoukoliv transakci, získají kartu na rok zdarma. Akce platí i pro klienty, kteří u České spořitelny využívají jakýkoliv starší typ kreditní karty a v daném období požádají o její změnu na Chytrou kartu ČS. Chytrou kartu ČS si od srpna 2008 sjednalo už více než 300 tisíc klientů, kteří s ní v minulém roce zaplatili přes 8 milionů nákupů.

Chytrá karta ČS nabízí klientům např. služby Odměny do PFČS, používání karty zdarma (tedy bez poplatku za kartu při stanoveném objemu transakcí), slevový program Sphere a zvýhodněný Bonus program (1 bod za 15 Kč oproti standardním 20 Kč). Využívanou a oblíbenou nadstavbou se stala možnost volby vzhledu platební karty. Více než polovina majitelů Chytré karty ČS si zvolila kartu z fotogalerie designů nebo se rozhodla pro vlastní vzhled karty. Každý držitel Chytré karty ČS získává automaticky také dvě záruky – nákup za nejnižší cenu a ochranu při poškození zboží. Pokud nakoupí s Chytrou kartou ČS a později uvidí totéž zboží za nižší cenu, dostane rozdíl zpět. Kompenzaci získá i v případě, že dojde k poškození či krádeži zakoupeného zboží. Navíc si může vybrat libovolný počet ze sedmi volitelných výhod podle toho, které skutečně využije. Jejich nastavení lze kdykoli změnit.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Platební karty - VISA a MasterCard

Na návštěvě zákulisí placení kartami

Platební karty představují instrument umožňující platit a vybírat hotovost. Co se děje na pozadí placení kartami? Jak pozná terminál obchodníka, že platba je krytá? Kteří hráči vystupují v zákulisí mezinárodního systému platebních karet? 

Text: Radovan Novotný

09. 10. 2019

Platební karty - VISA a MasterCard

Vyznáte se v platebních kartách?

Platební karty jsou nástroje určené k bezhotovostním platbám, které jsou vydávány fyzickým a právnickým osobám nejčastěji bankou. Bezhotovostní platbou se rozumí oprávněné čerpání placené částky z účtu držitele (majitele) karty. Platební karta umožňuje držiteli bezhotovostní platby na účet prodejce nebo poskytovatele služby […]

Text: David Krůta

03. 05. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.