Pátek 17. září. Svátek má Naděžda.

Chtějte od své banky víc. Získejte s U kontem nebo PRESTO Půjčkou od UniCredit Bank výhodně smartphone Huawei

Získat výkonný a elegantní chytrý telefon zdarma nebo s výraznou slevou přímo od vaší banky? S UniCredit Bank žádný problém. Díky výhodné PRESTO Půjčce můžete nyní získat chytrý telefon Huawei zcela zdarma. Zároveň rozšiřujeme již tak dlouhý výčet výhod i u bezpoplatkového U konta, se kterým můžete stejný telefon získat s výraznou slevou. Podzimní kampaň UniCredit Bank zaměřená na výhody obou produktů odstartovala.

Jako dárek získají během podzimu výkonný a elegantní chytrý telefon Huawei P9 lite Dual SIM od UniCredit Bank všichni klienti, kteří si sjednají spotřebitelskou PRESTO Půjčku*. Podmínkou je minimální výše úvěru 200 tisíc korun a rozložení doby splácení na minimálně 72 měsíců. Půjčku lze využít na cokoli nebo si sloučit či převést stávající úvěry k UniCredit Bank a ušetřit tak třeba na měsíční splátce. Ušetřit lze i díky sjednání pojištění schopnosti splácet a aktivnímu využívání účtu v UniCredit Bank.

Navíc stávající či noví klienti, kteří si v bance sjednají výhodné bezpoplatkové U konto, získají možnost pořídit si uvedený telefon za výhodných 5 990 Kč a ušetřit zhruba pětinu proti současné tržní ceně. Telefon si rovnou mohou díky předschválené kreditní kartě, kterou k U kontu jednoduše získají, pořídit za pouhých 499 Kč měsíčně po dobu 12 měsíců. Již téměř 300 tisíc klientů využívá výhody populárního U konta jako vedení, online transakce nebo výběry z jakéhokoliv bankomatu kdekoliv ve světě zcela bez poplatku při aktivním používání účtu. Stačí si na něj nechat posílat třeba výplatu a dosáhnout na něm měsíčně kreditního obratu 12 000 korun.

V rámci kampaně běží od 19. září televizní spoty v České republice na TV Nova a TV Prima a jejich přidružených kanálech. Na Slovensku bude reklama primárně vysílána na TV Markíza. V online prostředí se zaměříme zejména na display banner reklamu na nejnavštěvovanějších serverech v České republice iDnes.cz, Seznam.cz, Blesk.cz a Denik.cz, na Slovensku Sme.sk, Atlas.sk, Aktuality.sk či Centrum.sk. Část kampaně poběží také na sociálních sítích.

* Nabídka platí pro PRESTO Půjčky s pojištěním schopnosti splácet a s aktivně užívaným účtem v UniCredit Bank. Minimální výše půjčky (včetně pojištění) musí být min. 200 000 Kč s dobou trvání min. 72 měsíců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.