Neděle 19. září. Svátek má Zita.

Česká spořitelna se v soutěži Hospodářských novin stala nejlepší bankou roku 2018

Česká spořitelna získala v desátém ročníku soutěže Hospodářských novin prestižní ocenění Banka roku 2018. Nejvyšší ocenění jubilejního desátého ročníku soutěže Banka roku převzal 30. října 2018 na slavnostním vyhlášení výsledků v prostorách České národní banky Tomáš Salomon, předseda představenstva České spořitelny.

„Z ocenění máme ohromnou radost a vnímáme ho jako potvrzení toho, že naše strategie přinášet klientům komplexní a osobní poradenství v online prostředí i na pobočkách je správná. Že jdeme správným směrem potvrzuje i fakt, že nám roste počet primárních klientů a opět k nám více klientů přichází, než od nás odchází. Každou z našich klíčových služeb George a Moje zdravé finance využívá již více než milion zákazníků a já pevně věřím, že jim pomáhají k větší prosperitě, protože vést jednotlivce i společnost k prosperitě je dlouhodobou misí České spořitelny,“ říká Tomáš Salomon, předseda představenstva České spořitelny.

Podle kritérií soutěže toto ocenění dostává banka, která dokáže klientům nabídnout nejvýhodnější produkty a služby, umí s nimi komunikovat, je pro ně dostupná a současně vykazuje dobré hospodářské výsledky. Vychází z odborné analýzy, která posuzuje více než stovku kritérií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.