Úterý 22. září. Svátek má Darina.

Česká spořitelna odstartovala druhý ročník soutěže Hon za pokladem

Začalo první kolo soutěže Hon za pokladem pro milovníky dobrodružství a výletů, na které ČS spolupracuje se serverem www.kudyznudy.cz

Soutěžící sbírají body, za které získají mapu ke zlatému pokladu

Hlavní cenou je 10 000 Kč ve dvacetikorunách, let balónem a let letadlem

První kolo druhého ročníku soutěže Hon za pokladem, která je určena nejen milovníkům dobrodružství a výletů, ale i všem, kteří se chtějí pobavit, spustila Česká spořitelna ve spolupráci se serverem www.kudyznudy.cz na začátku května 2012. Soutěžící se nejprve zaregistrují na www.honzapokladem.cz a poté sbírají body za aktivity na místech po celé České republice. Ti, kteří budou mít nejvíce bodů, získají slepou mapu, která je dovede ke zlatému pokladu: v každém ze tří kol je ve hře 10 000 Kč ve dvacetikorunách ukrytých v sáčcích, let letadlem a let balonem.

Po registraci na internetových stránkách soutěže si soutěžící vybírají z nabídky 140 výletů. Na cílovém místě pak pořídí fotografii, na které drží konkrétní nápis (v prvním kole to bude „Česká spořitelna“), a tuto fotografii pak nahrají na stránky soutěže. Přesné místo, kde mají soutěžící snímek pořídit, se dozví po správném zodpovězení soutěžní otázky o České spořitelně, uvedené rovněž na webu soutěže. Novinkou oproti minulému ročníku soutěže je možnost vytvářet týmy. Deseti nejlepším týmům a deseti nejlepším soutěžícím pak 16. června 2012 Česká spořitelna emailem pošle mapu k pokladu s přibližnou lokací místa, kde se nachází. Poklad může být schován kdekoliv po celé České republice. Více informaci o soutěži najdete na www.honzapokladem.cz nebo na facebookových stránkách soutěže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.