Neděle 13. června. Svátek má Antonín.

ČESKÁ POJIŠŤOVNA NABÍZÍ 500 KORUN ZA KAŽDÝ DEN STRÁVENÝ

Za každý den hospitalizace pětistovku – to je benefit, který od 6. 6. do 31. 8. 2016 nabízí Česká pojišťovna k životnímu pojištění Můj život. Pojistné plnění bude poskytnuto při hospitalizaci následkem úrazu nejen v nemocnicích, ale také při následné péči v rehabilitačních ústavech, lázeňských léčebnách či v ozdravovnách. Pojištění je platné nejen na území České republiky, pokrývá také celou Evropskou unii a další evropské země. Vztahuje se i na zranění, která se stanou v souvislosti s teroristickým útokem. 

V rámci pojištění úrazové hospitalizace obdrží klient za každý den pobytu v nemocnici nebo jiném léčebném zařízení pět set korun. „Například při lehčím zranění, které si vyžádá desetidenní hospitalizaci, od nás dostane pojištěný 5 000 korun,“ vysvětluje Markéta Filová, manažer Útvaru produktového managementu životního pojištění České pojišťovny a dodává: „Smyslem tohoto benefitu je kompenzovat lidem vynaložené náklady, o které přijdou vinou úrazu. Může se jednat například o zaplacený fakultativní výlet, kterého se kvůli zranění nemohou zúčastnit.“ 

Pojištění úrazové hospitalizace obdrží na rok zdarma každý, kdo si do 31. 8. 2016 sjedná životní pojištění Můj život. Pojištění se vztahuje na jakýkoli úraz, který vyžaduje hospitalizaci, případně následnou lůžkovou péči. Není tedy důležité, zda se zraníte na cyklovýletu, při pobytu u moře či během horské túry. V rámci jedné smlouvy životního pojištění mohou tento benefit čerpat i všichni pojištění členové rodiny. 

Pojištění se vztahuje na hospitalizaci nejen na území České republiky, proplácí se i pobyt v nemocnici na území celé Evropské unie a dalších evropských zemí, jako jsou například Švýcarsko, Norsko či Island. Může se tak hodit nejen na dovolenou u moře, ale i na aktivní letní dovolenou na českých a zahraničních horách či na oblíbené eurovíkendy. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.