Úterý 13. dubna. Svátek má Aleš.

ČESKÁ POJIŠŤOVNA BYLA OPĚT VYHLÁŠENA POJIŠŤOVNOU ROKU

Česká pojišťovna i letos bodovala v prestižní soutěži Fincentrum Banka roku a počtvrté za sebou zvítězila v hlavní kategorii Pojišťovna roku. Navázala tak na sedm prvenství z let 2004, 2005, 2006, 2007, 2011, 2012 a 2013. Letos Česká pojišťovna zároveň ovládla se svým pojištěním Můj život kategorii Životní pojištění a v kategorii Autopojištění získala s povinným ručením ve variantě Premium bronzovou medaili. 

Obou vítězství si velmi vážíme. Jsou pro nás důkazem, že na vysoce konkurenčním českém pojistném trhu umíme být úspěšní,“ komentuje úspěch Luciano Cirinà, předseda představenstva České pojišťovny a dodává: „První místo v kategorii životního pojištění je potom také oceněním tvrdé práce mých kolegů, kteří se intenzivně věnovali vývoji našeho nového životního pojištění Můj život. A za to jim patří velký dík. Obě vítězství jsou však pro nás i závazkem a všichni budeme i nadále usilovně pracovat na tom, aby naše produkty a služby i v budoucnu splňovaly očekávání klientů.“  

Skupina České pojišťovny letos opět uspěla také mezi penzijními fondy, když Penzijní společnost České pojišťovny zvítězila ve své kategorii. 

Soutěž Fincentrum Banka roku hodnotí kvalitu služeb a produktů finančních institucí. O vítězích v osmi ze třinácti kategorií, mezi nimi také o Pojišťovně roku, rozhoduje odborná porota. Porota je složena z přibližně 70 odborníků z finanční oblasti, sféry bankovnictví, státní správy, akademické a politické sféry a v neposlední řadě i zástupců předních korporací v České republice. Žádný z porotců není zaměstnán v hodnocených institucích či jinak zainteresován na výsledcích. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.