Pátek 23. dubna. Svátek má Vojtěch.

Česká podnikatelská pojišťovna slaví 20 let

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) slaví 20 let svého působení na českém trhu. Od založení společnosti v roce 1995 prošla obrovským rozvojem a dnes patří mezi deset největších a nejúspěšnějších pojišťoven v České republice.

„ČPP za dvacet let své existence ušla velký kus cesty. Dnes je to stabilní a silná instituce, třetí největší hráč na trhu s povinným ručením. Pojišťovna má důvěru klientů, lidé od nás neodcházejí, úspěch v autech nám pomohl prosadit se také v ostatních segmentech. V loňském roce jsme předepsali pojistné v objemu téměř 8 miliard korun a stali se nejrychleji rostoucí pojišťovnou z první desítky,“ uvedl k výročí pojišťovny její generální ředitel Jaroslav Besperát. 

ČPP je univerzální pojišťovnou s komplexní nabídkou pojistných produktů a služeb. Pravidelnými inovacemi se snaží co nejlépe vyhovět měnícím se požadavkům klientů a umožnit sestavení pojištění na míru zákazníkovi. Aktuálně společnost pečuje o více než 900 tisíc klientů a spravuje více než 1,5 milionu pojistných smluv. Firma disponuje skvělými odborníky, má velmi dobrou image a svým výkonem trvale přispívá k úspěchu Vienna Insurance Group v České republice. 

„Za posledních osm let máme nejstabilnější průměrný růst mezi pojišťovnami a rosteme více než dvojnásobně v porovnání s celým trhem. Každý rok rosteme a já doufám, že tomu bude minimálně dalších dvacet let a víc,“ vyjádřil přesvědčení Jaroslav Besperát. „Při budování firmy odvedla spousta skvělých, pracovitých a schopných lidí veliké množství práce. Máme mezi námi stále několik kolegů, kteří jsou s pojišťovnou od jejich počátků. Rád bych touto cestou nejen jim, ale také všem našim partnerům a klientům, poděkoval za to, jaký neuvěřitelný příběh se nám podařilo za těch uplynulých dvacet let napsat,“ uzavřel Besperát. 

Dvacet let je velká událost, ke které ČPP připravila několik akcí v průběhu celého roku. Jednou z největších akcí k 20. výročí pojišťovny je dnešní večerní koncert Michala Davida v pražské O2 areně, kterého je ČPP generálním partnerem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.