CZK/€ 24.695 +0,20%

CZK/$ 23.468 +0,20%

CZK/£ 29.144 +0,12%

CZK/CHF 24.060 +2,32%

02. 08. 2012

0 komentářů

Česká mincovna rozdává zlaťáky za věrnost

 


 

Za zboží zařazené do věrnostního programu získá zákazník při nákupu v  internetovém obchodě České mincovny určitý počet zlaťáků. Zlaťáky jsou virtuální platidla, kdy jeden odpovídá jedné koruně slevy, kterou lze uplatnit v  příštím nákupu. „Například při koupi půlkilové platinové medaile Václav Havel v  hodnotě 800  000 korun dostane zákazník téměř pětitisícovou slevu na další nákup,“ specifikuje obchodní ředitel České mincovny Tomasz Surdy. Nebo pokud si někdo chce zkompletovat celou sadu medailí, třeba sérii zlatých uncových medailí Hrady a zámky, může si za získanou slevu pořídit například stříbrný medailonek, který ho bude stát už jen korunu.

Platnost zlaťáků získaných za nákup je přitom do konce následujícího roku od jejich připsání na online účet, zákazníci si je tedy mohou šetřit a využít všechny najednou.

Spuštění věrnostního programu je dalším krokem ke zjednodušení a zatraktivnění nákupů zlata a dalších drahých kovů v  České mincovně. Společně s  programem pro věrné zákazníky byly spuštěny i uživatelsky komfortnější webové stránky, které nahradily původní internetový obchod z  ledna 2011.

„Možnosti nakoupit přes e-shop využívá 75 % našich zákazníků,“ uvedl Tomasz Surdy. I proto je věrnostní program vázaný pouze na online nákupy. „Vycházíme ze statistik, které dokazují, že internetový prodej je velmi populární, a to nejen v  případě medailonků, dárkových předmětů či medailí. Dokonce i v  případě zlatých slitků a mincí, u nichž zpravidla není nákupní rozhodnutí impulsivní, ale velmi pečlivě rozmyšlené,“ doplnil obchodní ředitel.

 

REKLAMA

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Zmizí hotovost?

Zmizí hotovost z našich peněženek?

Češi si oblíbili platební karty a nebrání se ani inovativním způsobům plateb za různé zboží. Stále větší počet lidí platí své nákupy přes internetové platební brány. Neznamená to však, že hotovost mizí z českých peněženek, ba právě naopak. Vyplývá to z dat České bankovní […]

Text: Karel Pučelík

25. 11. 2019

Zaplatíte 155 tisíc za unci zlata? Prý se to vyplatí

Nedávno jsem dostal mail s „důležitým sdělením Národní Pokladnice“ a nabídkou ke koupi stříbrné mince Silver Eagle 2014 za cenu 590 korun. Na první pohled je to zajímavá nabídka za dobrou cenu (pokud je to s DPH). Ostatní nabízené mince a medaile od zmiňované společnosti však již tak výhodné nejsou, spíše naopak.

Text: Daniel Kuchta

05. 03. 2014


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.