Pondělí 18. října. Svátek má Lukáš.

Česká investiční skupina eD group realizuje další akvizici: stala se 50% vlastníkem společnosti Best Brands Company

Česká investiční skupina eD group získala 50% podíl ve firmě Best Brand Company, která provozuje internetový obchod PROORDINACI.cz. Tento portál je dodavatelem špičkových produktů dentální péče zejména pro profesionální, ale i koncové uživatele. Jako nosná značka ambiciózního projektu byl vybrán brand Dr. Mayer, kterého je Best Brand Company (BBC) už 5 let výhradním a úspěšným distributorem.

Spojení BBC a eD group umožní nabídnout náročným zákazníkům z řad dentistů ucelený a zároveň přehledný sortiment produktů Dr. Mayer, které jako značka pokrývají 80 % potřeb klasické dentální ordinace, a to pod flexibilní a spolehlivou administrativně logistickou platformou. Jan Ježek, Sales Director Best Brands Company, komentuje: „PROORDINACI.CZ vznikl, abychom byli schopni nabídnout komplexní dodávky spotřebního materiálu do zubních ordinací z jednoho místa, a to ve velmi vysoké kvalitě, kterou moderní ordinace vyžaduje,“ a dodává: „Po určité době jsme došli k názoru, že v této oblasti je značný prostor pro zlepšení a vyvinuli jsme vlastní značku Dr. Mayer, která se specializuje na produkty v sektoru zubních pomůcek pro domácí i odborné použití. Mám velkou radost, že naše výrobky zaznamenaly okamžitý úspěch.

eD group se zaměřuje na investice v oblastech distribuce IT, služeb, vývoje software a digitální komunikace. Tomáš Jungmann z eD group k akvizici říká: „S rozvojem značek má eD group bohaté zkušenosti a v produktech Dr. Mayer a službách projektu PROORDINACI.cz vidíme velký potenciál. Na spolupráci se stávajícím management BBC se velmi těšíme a věříme, že společně posuneme tento projekt ještě dále.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.