Sobota 31. října. Svátek má Štěpánka.

Časopis Euromoney ocenil privátní bankovnictví od UniCredit Bank

UniCredit Bank byla opět oceněna za špičkovou úroveň svého privátního bankovnictví a vyhrála čtyři různé kategorie v rámci průzkumu Private Banking Survey 2014, který organizuje časopis Euromoney. Česká UniCredit Bank opět skórovala a získala ocenění za rozsah investičních produktů pro privátní klienty.

Výroční ceny časopisu Euromoney hodnotící služby privátního bankovnictví představují nejprestižnější ocenění v oblasti správy majetku privátních klientů a vycházejí z údajů poskytnutých bankou a odborného posouzení. Průzkum zahrnuje více než 35 různých kategorií, globálních i regionálních, produktových a klientských, a hodnotí výsledky v téměř stovce zemí.

„Privátní bankovnictví má v tuzemské UniCredit Bank dlouholetou tradici a patří rozsahem a kvalitou poskytovaných služeb mezi špičku ve svém oboru. Právem toto ocenění patří opět naší bance,“ uvedl Raymond Kopka, ředitel privátního bankovnictví UniCredit Bank Czech republic and Slovakia.

Privátní bankovnictví UniCredit Bank poskytuje úplnou škálu produktů a služeb více než 260 tisícům klientů ve čtrnácti evropských zemích, jejichž finanční majetek přesahuje celkem 150 miliard eur. V Česku a na Slovensku jsou poskytovány služby privátního bankovnictví více než 3 tisícům rodin a jejich rodinným příslušníkům s majetkem nad 10 milionů korun. Díky své odbornosti, a stabilitě může UniCredit jako přední evropská banka neustále zlepšovat svůj nezávislý pohled na trhy a nabízet prvotřídní produkty. Privátní bankovnictví UniCredit Bank se snaží poskytovat klientům komplexní finanční služby a vypořádat se se složitostí trhů pomocí jasné a transparentní strategie k ochraně a optimalizaci majetku privátních klientů v souladu s jejich potřebami.

Ředitel Privátního bankovnictví pro střední a východní Evropu (CEE) v UniCredit, Jan Troníček, dodal: „Jsme velmi hrdí na tento výsledek. Ocenění časopisu Euromoney, která jsme v posledních letech dostali, potvrzují náš výjimečný model služby privátního bankovnictví ve střední a východní Evropě. Navíc o vítězích hlasují ti, kteří znají tuto oblast nejlépe – privátní bankéři.”

O Euromoney Private Banking Awards 2014
Private Banking Awards časopisu Euromoney je nejprestižnějším oceněním v oblasti privátního bankovnictví. Anketa je každoročně vyhlašovaná pro téměř 100 zemí. Nejlepší privátní banky jsou v rámci vyhodnocení setříděny do žebříčku podle objemu spravovaného majetku, ziskovosti, poměru klientů připadajících na bankovního poradce, nebo podle poskytovaných služeb. O výsledcích rozhodují nejlepší profesionálové. Získat některou z cen znamená potvrzení vynikající úrovně poskytovaných služeb v tomto oboru.

Ocenění pro UniCredit Bank v roce 2014

  • Česká republika           “Rozsah investičních produktů”
  • Maďarsko                    “Firemní poradenství pro klienty privátního bankovnictví”
  • Itálie                            “Služby v oblasti privátního bankovnictví ”
  • Rumunsko                   “Nejlepší služby privátního bankovnictví celkově”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.