Úterý 27. října. Svátek mají Šarlota a Zoe.

Broker kongres nabídne trendy v hypotečních úvěrech i nový občanský zákoník

Úvěrům na bydlení se aktuálně daří a za dveřmi je nový občanský zákoník. Co nás v těchto směrech čeká v nejbližších měsících? Právě tomu se bude věnovat již šestý Broker kongres – jedna z největších vzdělávacích akcí pro finanční poradce z celé ČR.

Podzimní setkání finančních poradců se uskuteční 14. listopadu v pražském Kongresovém centru U Hájků. Věnovat se bude trendům v oblasti financování bydlení a očekávanému vývoji v této oblasti. Dalším ústředním tématem pak bude nový občanský zákoník.

Nový rok se blíží a změna, kterou nový kodex přináší, je výrazná, a týká se i oblasti finančního poradenství. Třeba otázka odpovědnosti za poskytnutou radu je jistě věc, se kterou by se měl seznámit každý profesionál v našem oboru,“ říká Zdeněk Sluka, generální ředitel pořádajícího Broker Trustu.

Účastníci kongresu se mohou těšit na více než 20 přednášek a workshopů. Exkluzivním hostem je makroekonom Tomáš Sedláček. Pozvání přijali i Jiří Šindelář z USF, trenér obchodního telefonování Miroslav Princ nebo zastánci behaviorální teorie investování David Havlíček s Michalem Stupavským.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.