Neděle 17. ledna. Svátek má Drahoslav.

Broker Consulting startuje s prodejem bytů ve velkém developerském projektu Panorama Plzeň

Přední finančně-poradenská společnost Broker Consulting navázala ve druhé polovině loňského roku spolupráci s developerskou společností Panorama, kterou zastřešuje firma Konsit. Na jejím základě začíná od 1. dubna nabízet zájemcům v rámci projektu Panorama Plzeň zbrusu nové byty.

Společnost Broker Consulting bude v rámci svých realitních služeb zajišťovat developerskému projektu kompletní prodejní servis včetně celé marketingové koncepce a také realizace a provozu internetové prezentace a reklamy. U Broker Consulting tak bude společnost Konsit v následující době využívat veškeré dostupné benefity pro úspěšné dokončení projektu. „Společnost Konsit nás oslovila na základě velké spokojenosti s předešlým projektem Terasy Kladno, který, stejně jako aktuální nabídky plzeňských bytů, znamenal pro zájemce ojedinělou možnost vysoce kvalitního bydlení za přijatelné ceny,“ říká Jan Lener, ředitel komunikace a realitních služeb společnosti Broker Consulting.

Soubor bytových jednotek je v Plzni situován mezi ulicemi Stehlíkova a Nemocniční v těsné blízkosti centra města. Bytový komplex je tvořen podzemními garážemi a čtyřmi samostatnými bytovými domy. Výška prvních dvou samostatných bytových domů je 13.NP a výška druhé dvojce bytových domů dosahuje 7.NP. Z avizované lokality je možné se bez problémů a rychle dostat do centra Plzně.

Nové bytové jednotky jsou velmi moderní a jsou nabízeny v různých výměrách a dispozicích. Pro budoucí majitele bytů bude kromě možnosti využití krytého parkovacího místa k dispozici i recepční služba. Okolí bytů je pokryto zelení. Atraktivní lokalita navazuje na stávající urbanistickou strukturu městské části a její dopravní a inženýrskou infrastrukturu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.