Středa 20. ledna. Svátek má Ilona.

Broker Consulting expanduje, svůj OK POINT mají nově Karlovy Vary

V pořadí již čtrnáctý OK POINT společnosti Broker Consulting byl dnes otevřen v Karlových Varech. Jedná se nejen o první pobočku společnosti v tomto městě, ale zároveň v celém kraji. Projekt OK POINT, který vznikl ve spolupráci finančně poradenské společnosti Broker Consulting a mBank, tak otevírá brány klientům na dalším místě. Slavnostního otevření se zúčastnil i generální ředitel Broker Consulting, Petr Hrubý, obchodní ředitel mBank, Robert Chrištof, a senátor Pavel Berka.

Nově otevřený OK POINT se nachází v samém centru města v ulici Dr. Davida Bechera 1716/28, v blízkosti pěší zóny. Díky strategickému umístění je situován poblíž dalších několika finančních domů. Stejně jako ostatní pobočky společnosti, i karlovarský OK POINT disponuje moderními technologiemi, které usnadňují klientům orientaci ve finančních produktech a službách, jenž Broker Consulting nabízí. Kromě zázemí kompletní produktové nabídky je v novém OK POINTu i zbrusu nový moderní vkladomat, jehož prostřednictvím lze jednoduše a rychle vkládat hotovost na účet. „První vkladomat jsme představili 7. března na pobočce v Praze. I v karlovarském OK POINTu je ode dnešního dne našim klientům plně k dispozici. I přes to, že jsme projekt vkladomatů spustili teprve před necelými 14 dny, už nyní registrujeme mnoho pozitivních ohlasů od klientů,“ říká Jan Lener, ředitel komunikace Broker Consulting.

První karlovarský OK POINT budou moci lidé navštěvovat každý všední den, a to vždy v době od 9 do 17 hodin. Vkladomat bude klientům k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Na místě bude možné založit si účet, sjednat si spoření či výhodnou hypotéku nebo se poradit s finančním profesionálem, následně si vyzvednout požadovaný obnos a mnohé další.

OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank
i pojišťoven, aniž by museli navštěvovat několik různých poboček. Jedná se o unikátní místo, kde se propojuje finanční plánování, bankovnictví s nízkými poplatky a realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTu je možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí, a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.