CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

16. 03. 2022

0 komentářů

Bonus 1000 Kč k dětskému penzijku či smlouvě sjednané v mobilu u KB Penzijní společnosti

 

KB Penzijní společnost nabízí k novým smlouvám doplňkového penzijního spoření sjednaným dětem či vnoučatům bonus 1 000 Kč. Odměnu ve stejné výši získají také všichni klienti, kteří k uzavření smlouvy penzijního spoření využijí mobilní aplikaci KB Mobilní banka. Ta je dostupná pro iOS i Android a může ji bezplatně využívat každý bez nutnosti mít u KB účet. Akce platí pro nové smlouvy uzavřené do 31. prosince 2022 s minimálním měsíčním příspěvkem 500 Kč. 

Češi zajištění na stáří stále podceňují. Věk české populace se přitom pomalu ale jistě zvyšuje a státní penze tak postupem času nebude zcela určitě dostatečně vysoká. Odborníci proto doporučují začít se spořením na penzi co nejdříve, ideálně tzv. od kolébky. Právě k tomuto zodpovědnému přístupu se snaží KB Penzijní společnost prostřednictvím stávající akční nabídky motivovat rodiče i prarodiče.

„S tím, jak budou silné ročníky odcházet do penze, začnou v důchodovém systému logicky ubývat příjmy. Rozumným krokem je začít si aktivně spořit pomocí doplňkového penzijního spoření. Za děti přitom mohou spořit již jejich rodiče nebo např. i jejich prarodiče. Čím dříve začnou, tím větší bude výsledný finanční polštář,“ říká Lubomír Koňák, ředitel obchodu KB Penzijní společnosti, a dodává: „Nikdy však není pozdě se spořením začít. Bonus 1 000 korun proto nabízíme nejen k dětskému penzijku, ale také všem klientům, kteří k uzavření smlouvy využijí naši mobilní aplikaci.“

S doplňkovým penzijním spořením jsou spojena specifická rizika, která budou zájemci sdělena s dostatečným předstihem před uzavřením smlouvy.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Pavel Racocha: Důchodová reforma? Včera bylo pozdě.

Foto: KBPS Důchody v polední době poměrně výrazně rostly. I přesto se stále zřetelněji otevírají nůžky mezi příjmy v produktivním věku a důchody penzistů. Kolik časů zbývá na důchodovou reformu, proč by se se spořením na stáří mělo začít co nejdříve nebo jak penzijní […]

Text: Milan Vodička

30. 11. 2021