Pondělí 17. února. Svátek má Miloslava.

Bolt se chystá spustit službu na doručování jídla

Investice 21.03.2019 | 14:43 0 Komentářů

Bolt, přední evropská přepravní platforma, má v plánu spustit službu na doručování jídla. Jako první se objeví na nejdůležitějších trzích Evropy a Afriky.

Roman Sysel, šéf Boltu pro Českou republiku a Slovensko k tomu říká:

“Zákazník je pro nás v Boltu extrémně důležitý. Jedním z nejlepších příkladů tohoto přístupu je to, že jsme naši společnost postavili na efektivitě. Jsme schopni nabídnout nejlepší cenu cestujícímu a zároveň si oproti konkurenčním platformám bereme od řidičů menší poplatek za využití aplikace. Díky tomu se nám podařilo v porovnání s našimi konkurenty růst rychleji a současně utrácet méně.”

“Teď chceme tuto změnu přinést také do oblasti doručování jídla. Chceme propojit naši technologii, efektivní provoz a stovky tisíc řidičů a klademe si za cíl vytvořit nejlepší službu na doručení jídla pro miliony zákazníků v Evropě a Africe, kteří již naši aplikaci denně využívají.”

Společnost v nedávné době po celém světě změnila svůj název z Taxify na Bolt. Cílem přejmenování byla zejména snaha upravit značku tak, aby odpovídala širší vizi mobility, kterou společnost zastává. S aplikací Bolt si už nyní lze objednat odvoz auty, na motorkách nebo elektrických koloběžkách.

Služba na doručení jídla bude jako první spuštěna v průběhu léta v Estonsku, Finsku a Jihoafrické republice. “Plánujeme tuto novou službu zavést postupně napříč všemi trhy, na kterých působíme, nicméně přesné datum rozšíření do České republiky zatím nemůžeme komentovat.”

Tisková zpráva Bolt

Tweet 20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.