Středa 04. srpna. Svátek má Dominik.

BNP Paribas Cardif Pojišťovně vzrostlo předepsané pojistné za rok 2020 o 3,4 % na 2,8 mld. Kč a dosáhla čistého zisku 156 mil. Kč. Pomáhala klientům v době krize spojené s Covid-19

BNP Paribas Cardif Pojišťovna, česká pobočka BNP Paribas Cardif, zaznamenala v roce 2020 růst předepsaného hrubého pojistného za životní i neživotní pojištění o 3,4 % na 2,804 mld. Kč. Čistý zisk dosáhl 156 mil. Kč. Ke konci roku pojišťovna evidovala v portfoliu téměř 2,37 mil. pojistných smluv.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna obhájila v roce 2020 vítězná umístění společnosti Scott&Rose Finanční produkt roku, kde experti ocenili produkty pojištění schopnosti splácet. V kategorii pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr obsadila první tři místa. V kategorii pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr pak první místo.

Zavedení rizika ošetřování člena rodiny se velmi osvědčilo. Ukázalo se jako vizionářská inovace, která pomáhá klientům v aktuální Covid-19 krizi, i proto, že se vztahuje na péči o děti v případě uzavření školských zařízení v důsledku Covid-19.

Významné změny společnost udělala také v procesech a zjednodušila fyzické dokládání dokumentů. Přinesla klientům více možností pro doložení dokladů k událostem, např. stačí elektronické potvrzení o pracovní neschopnosti od České správy sociálního zabezpečení a u dlouhotrvajících diagnóz není nutné potvrzení každý měsíc.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna se také dlouhodobě věnuje řadě CSR aktivit. Již několikátým rokem za sebou finančně podporuje fungování občanského sdružení Život dětem a nadace Pink Bubble, která pomáhá rekonvalescenci onkologicky nemocných dětí. Zapojila se také do sportovně charitativní akce „Teribear hýbe Prahou“ pod záštitou Nadace Terezy Maxové.

„Vzhledem k tomu, že v roce 2020 přirozeně vzrostla potřeba ochrany mezi našimi klienty kvůli pandemii Covid-19, udělali jsme všechno pro to, abychom podpořili naše zákazníky a partnery produkty a službami, které jim v této situaci pomohou,“ říká Zdeněk Jaroš, generální ředitel BNP Paribas Cardif Pojišťovny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.