Úterý 13. dubna. Svátek má Aleš.

BISNODE UDĚLIL CENU ZA INFORMAČNÍ OTEVŘENOST SPOLEČNOSTI CETELEM

Cenu Bisnode za informační otevřenost za rok 2013 získal nebankovní poskytovatel půjček, společnost CETELEM ČR. Cena Bisnode za informační otevřenost je speciální kategorií prestižní soutěže Nejlepší výroční zprávy České republiky, kterou letos již po jednadvacáté vyhlašuje Sdružení CZECH TOP 100. Na dalších místech se umístil ČEZ, Komerční banka a PPF (řazeno abecedně). 

Hleděli jsme, jakým způsobem společnost sdílí své principy fungování, řízení a v neposlední řadě hospodářské výsledky a tržní prostředí. Společnost Cetelem prostřednictvím své výroční zprávy za rok 2013 nabídla podhled do struktury společnosti, jejích aktivních plánů i potenciálních vyhlídek. Výstižně poukázala na aktuální fungování jejího trhu i jejího postavení. Široká paleta produktů, která je velmi dobře popsána, uzavírá pomyslné sdělení o fungování firmy a jejích vyhlídkách. Vhled do struktury firmy je umožněn skrze analýzu zaměstnaneckého portfolia, oceňujeme sdílení věkové, vzdělanostní statistiky i délky doby zaměstnání, která otevřeně poukazuje na prostředí uvnitř firmy,“ říká analytik Bisnode Michal Řičař, který je členem odborné poroty, kterou tvoří profesionálové z celé řady oblastí – finanční analytici, auditoři, grafici, umělečtí fotografové, jazykoví, polygrafičtí a komunikační odborníci.

„Informační otevřenost, a to nejen ve výroční zprávě, je alfou a omegou seriózního podnikání. Ze strany podnikatelů a manažerů vnímáme poptávku po ověřování obchodních partnerů a větší informační otevřenosti v obchodním styku. Proto jsme v rámci tradiční soutěže Nejlepší výroční zprávy České republiky ve spolupráci s Bisnode, vytvořili novou kategorii hodnocení výročních zpráv, a to podle informační otevřenosti,“ říká Jan Struž, předseda Sdružení CZECH TOP 100.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.