Sobota 16. ledna. Svátek má Ctirad.

Best Communications získala tři mezinárodní klienty: eos, Plantronics, Cartoon Network

Investice 14.02.2018 | 17:32 0 Komentářů

Best Communications, pražská anglo-česká PR agentura, rozšiřuje své klientské portfolio o tři nové nadnárodní značky, jimž pomůže rozvíjet podnikání na českém a slovenském trhu.  

Pro výrobce přírodních balzámů na rty Evolution of Smooth (eos) bude Best zajišťovat celou řadu PR aktivit, jež zahrnují mj. uvádění nových produktů na trh, komunikaci s médii a influencery i další speciální spolupráce. Výrobce audio zařízení Plantronics si tým Bestu najal na podporu komunikace svých produktů, s cílem rozvíjet vztahy s médii a influencery. Americký kabelový a satelitní televizní kanál Cartoon Network, dceřiná společnost Time Warner, očekává od Best pomoc s propagací české verze kanálu a vybraných stávajících a nových programů.

O eos a Plantronics se bude starat tým specializující se na klienty z oblasti spotřebního zboží; Cartoon Network má na starosti tým ze sekce zábavního průmyslu.

Euan Edworthy, výkonný ředitel Best Communications, uvedl: „Navázání spolupráce s tak významnými obchodními partnery, jako jsou eos, Plantronics a Cartoon Network, je pro nás velikým úspěchem, který ukazuje, že naše vysoce profesionální týmy mají ty nejlepší předpoklady rozvíjet aktivity nadnárodních společností na stále důležitějším středoevropském trhu. Naše klientská základna se pořád rozrůstá, což svědčí o plném nasazení a péči, kterou věnujeme každému klientovi.“

Tisková zpráva Best Communications

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.