Úterý 22. září. Svátek má Darina.

Bankomaty GE Money Bank nabízí odměnu 2 tisíce korun na úvěrové produkty

Na všech bankomatech GE Money Bank mohou noví klienti získat odměnu 2 tisíce korun při sjednání Expres půjčky nebo Konsolidace půjček. Po vložení karty a zadání PIN kódu si vytisknou slevový kupón, který lze uplatnit na kterékoliv pobočce GE Money Bank. Při uzavření smlouvy o Expres půjčce nebo Konsolidaci půjček pak získají jednorázovou odměnu 2 tisíce korun na svůj běžný účet. Akční nabídka na bankomatech GE Money Bank trvá až do 30. června 2012.

„Bankomaty jsou důležitou součástí naší prodejní sítě a komunikace se zákazníky. Letos v květnu jsme například díky novému designu obrazovek a přehlednější navigaci zkrátili průměrnou dobu transakce o 20 %,“ říká Alice Škývarová, manažerka rozvoje bankomatů GE Money Bank, a dodává: „Současná nabídka v podobě odměny 2 tisíce korun na sjednání Expres půjčky nebo Konsolidace půjček je zaměřená na nové klienty a věříme, že bude stejně úspěšná jako podobné akce v minulosti.“

 

Akční nabídka na sjednání Expres půjčky nebo Konsolidace půjček se novým klientům zobrazí na bankomatu GE Money Bank hned po vložení karty a zadání PIN kódu. Klient si v případě zájmu může vytisknout speciální slevový kupón s detailním popisem nabídky. Tento poukaz má platnost 14 dní od vytištění a lze jej uplatnit na každé pobočce GE Money Bank.   

 

Rychlejší transakce na bankomatech

GE Money Bank disponuje čtvrtou nejširší bankomatovou sítí v ČR, která uživatelům nabízí mimo klasických funkcí také například zadání příkazu k úhradě nebo zjištění zůstatku na běžném účtu či kreditní kartě. Přes bankomaty GE Money Bank mohou klienti banky využít službu Infolimit a jednoduše zjistit, zda a kolik si mohou půjčit. V květnu letošního roku GE Money Bank také zrychlila provádění transakcí na bankomatech a představila řadu dalších vylepšení.

 

Přehled vylepšení na bankomatech GE Money Bank

  • Automatické rozpoznání jazyka, které uživatelům ušetří jeden krok
  • Celkové sjednocení grafiky a textů zjednodušuje uživatelům navigaci
  • Zvýraznění nejpoužívanějších tlačítek zelenou barvou pro rychlejší orientaci
  • Nové nápovědy a informační hlášky popisující dění na bankomatu zlepšují přehled uživatele
  • Úpravy proběhly ve všech jazycích bankomatů GE Money Bank: v češtině, angličtině, němčině i francouzštině

 

V České republice je GE Money Bank třetí největší bankou, co se týče velikosti pobočkové sítě. Klientům je k dispozici 254 obchodních míst a 690 bankomatů, včetně 20 depozitních. Kontakty na všechny pobočky i bankomaty najdou zájemci na www.gemoney.cz/kontakty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.