Úterý 21. září. Svátek má Matouš.

Bankéři z pobočky Sberbank ve Znojmě se stěhují na novou lukrativnější adresu v ulici Jana Palacha. Kromě lepší lokace Sberbank klientům přichystala větší komfort.

Banky Sberbank 02.12.2016 | 16:12 0 Komentářů

Pobočka ve Znojmě je dlouhodobě jednou z nejúspěšnějších poboček Sberbank. Přestože se nachází v nejmenším městě, kde Sberbank působí, počtem klientů vyniká. Nyní se pobočka přestěhovala do nového působiště v ulici Jana Palacha 11, kde klientům nabídne řadu změn, které jim zpříjemní každou návštěvu.  

Za celou dobu působení na českém trhu Sberbank obsazuje vítězné pozice v kategorii Klientsky nepřívětivější banka v renomované soutěži Nejlepší banka roku. Velkou roli hraje pro klienty dostupnost a komfort poboček. Sberbank proto vybírá nejlepší lokality a pro změnu k lepšímu neváhá přestěhovat i stávající pobočky. Jako nyní ve Znojmě. Tým osmi bankéřů své klienty nyní přivítá v ulici Jana Palacha v pobočce, která je dostupnější a přesně vystihuje svěží a nadčasový design v barvách Sberbank. V prostorném a vzdušném interiéru se také podařilo zachovat původní historickou klenbu, která přiznává blízkost památkové zóny.

„V pondělí 28. listopadu jsme otevřeli na nové adrese v ulici Jana Palacha 1261/11. Cílem bylo najít dobrou lokalitu, kde klientům nabídneme lepší komfort jako např. bezbariérový vstup, možnost pohodlně zaparkovat. Klademe důraz na to, aby se u nás klienti cítili co nejlépe, proto myslíme na každý detail,“ uvádí při slavnostním otevření Jiří Antoš, člen představenstva odpovědný za retailové bankovnictví.

Součástí pobočky je např. také dětský koutek, který zpříjemní klientům s dětmi návštěvu v bance. Znojemská pobočka se z pohledu výsledků a oblíbenosti u klientů dlouhodobě umisťuje mezi nejlepšími pobočkami. Velkému zájmu klientů se těší podnikatelské úvěry, se kterými pobočka exceluje. Stabilní a dlouholetý tým znojemské pobočky zaručuje vysoký standard služeb.

„Strategie Sberbank je nabídnut klientům odborné a poradenské služby bankéře na pobočce a zároveň jim umožnit komunikovat s bankou online, sjednávat si produkty přes eShop. Z našich zkušeností vidíme, že role bankéře je stále nezastupitelná. Umíme nabídnout různá řešení všech životních situací, které souvisí s financemi. Proto také otevřeně říkáme, že na penězích záleží,“ vysvětluje Jiří Antoš, proč se návštěva pobočky vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.