CZK/€ 23.725 -0,36%

CZK/$ 21.694 +0,17%

CZK/£ 26.582 -0,28%

CZK/CHF 23.745 -0,32%

13. 11. 2015

0 komentářů

Subjekty:

Banka roku 2015: ČSOB nabízí nejlepší služby pro privátní klientelu a handicapované občany

 


 

ČSOB Private Banking si dlouhodobě udržuje pozici jedničky českého privátního bankovnictví. „Primárním měřítkem úspěchu pro nás bude vždy přetrvávající spokojenost, podpora a důvěra ze strany klientů. Věříme, že získané ocenění je zhmotněním těchto vlastností, a o to více si ho vážíme a je pro nás impulsem pro naši další práci. Jsme rádi, že se v letošním roce podařilo pro ty nejmovitější klienty spustit službu Wealth Office, která posouvá privátní bankovnictví do další dimenze. I v nadcházejícím období tak před námi stojí spousta zajímavých úkolů a budeme rozhodně dělat maximum pro jejich naplnění a pro rozvoj vzájemné spolupráce s klienty,“ říká Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking.

Kategorie Banka bez bariér je podporována nadací Konto Bariéry a ČSOB byla vybrána handicapovanými spoluobčany ze všech krajů České republiky jako nejpřístupnější banka pro handicapované klienty.

„Jsme velmi rádi, že se nám opět podařilo zvítězit v této prestižní anketě, ve které hlasují přímo lidé se zdravotním postižením. Každý rok se snažíme zlepšovat podmínky pro zdravotně znevýhodněné klienty a toto ocenění nám říká, že odvádíme dobrou práci. Mezi naše speciální služby patří například vybavení většiny bankomatů aplikací pro nevidomé, plně nebo alespoň zčásti bezbariérový přístup na 80 % našich poboček nebo on-line přepis komunikace pro neslyšící, tzv. e-Scribe, který nabízíme v Era finančních centrech a na vybraných přepážkách České pošty v jižních Čechách,“ říká Alena Králíková, manažerka společenské odpovědnosti ČSOB.

ČSOB se dále umístila na třetím místě v kategoriích Nejdůvěryhodnější banka roku a Pojišťovna roku.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Šest největších bank v ČR mělo za první čtvrtletí nižší zisk o 8 %

Foto: Shutterstock O necelou miliardu korun klesl v prvním čtvrtletí 2021 čistý zisk šesti největším bankám v České republice, a to z 10,4 na 9,6 miliardy Kč. Vyplývá to z kvartálních výsledků zveřejněných jednotlivými bankami. Ztrátu ovlivněnou důsledky pandemie covid-19 zaznamenaly pouze čtyři banky, dvě naopak svůj […]

Text: Milan Vodička

13. 05. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *