CZK/€ 24.315 -0,14%

CZK/$ 23.120 +0,53%

CZK/£ 28.218 -0,23%

CZK/CHF 24.624 +0,05%

14. 11. 2014

0 komentářů

Subjekty:

Banka roku 2014: první místo v hlavní kategorii a v kategorii Privátní banka pro ČSOB

 


 

V loňském roce se ČSOB umístila na druhém místě v hlavní kategorii, v roce 2012 obsadila třetí příčku. Letos se bance podařilo dosáhnout nejvyššího umístění a získat tak první místo v kategorii Banka roku

„ČSOB je kvalitní, stabilní a silnou bankou na českém trhu a všechny nás potěšilo, že se nám podařilo získat první místo i přes stále rostoucí konkurenci. Je to v krátké době již druhé významné „pódiové“ ocenění v žebříčku nejlepších českých bank, považuji to za povzbudivé do dalších změn směřujících k dalšímu zkvalitnění nabídky obsluhy našich klientů prostřednictvím všech našich prodejních kanálů. Naše služby poskytujeme všem typům zákazníků, od fyzických osob po korporátní klientelu, a chceme v tom nadále pokračovat a dále je rozvíjet. Vítězství si velice vážíme a je pro nás jednoznačně výzvou ho příští rok znovu obhájit,“ říká Petr Hutla, vrchní ředitel a člen představenstva zodpovědný za integrované služby pro retailovou klientelu ČSOB.

Ocenění Privátní banka roku je udělováno na základě hlasování 300 nejbohatších Čechů a Slováků, kteří vybírají nejvhodnějšího kandidáta poskytujícího nejlepší služby v oblasti privátního bankovnictví. ČSOB zvítězila v konkurenci 12 nejdůležitějších bankovních domů působících v České republice. 

„ČSOB Private Banking si velmi váží opětovného vítězství v této prestižní kategorii, a jelikož je to hlas klienta, považujeme toto ocenění za velmi významné a těší nás získaná důvěra. I nadále budeme dělat maximum pro spokojenost našich klientů a věříme, že zůstaneme tím ideálním partnerem pro privátní bankovnictví,“ komentuje Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking.

ČSOB se dále umístila na druhém místě v kategorii Banka bez bariér a na třetím místě v kategorii Nejdůvěryhodnější banka roku.  

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *