Pátek 22. ledna. Svátek má Slavomír.

Banka CREDITAS od 15.ledna 2018 zvyšuje úroky na spořicím účtu i termínovaných vkladech

Banky 15.01.2018 | 13:40 0 Komentářů

Na spořicích účtech rostou úroky z 0,3 % na 0,6 %. Spořit mohou klienti banky navíc bez omezení výše vkladů, bez pásmového úročení a bez nutnosti založení či využívání jakýchkoli jiných produktů banky.

Všechny spořicí účty budou nyní úročeny základní sazbou 0,5 % p. a. a čtvrtletním bonusem ve výši 0,1 % p. a. Celkové úročení 0,6 % p. a. klient získá, pokud z účtu neodešla v předchozím čtvrtletí žádná platba. I v případě, že nastal odchozí pohyb na účtu, úspory se vždy zhodnotí minimálně o 0,5 %.

Chceme klientům nabízet co nejvyšší zhodnocení jejich úspor, kromě zvýšení úroků proto zachováváme i bezpásmové úročení. Klienti u nás získají stejný úrok, ať mají na spořicím účtu sto tisíc nebo třeba milion korun,“ říká předseda představenstva a generální ředitel Banky CREDITAS Vladimír Hořejší.

Banka CREDITAS zvyšuje úrokové sazby i u svých termínovaných vkladů s pevně danou sazbou, která se během doby vkladu nemění.

U ročního termínovaného vkladu roste úroková sazba z 0,3 % na 0,7 %, dvouletý termínovaný vklad nabídne úrok 0,9 % a tříletý 1,1 %. Úroky u delších termínovaných vkladů zůstávají beze změny.

Pokud budou klienti potřebovat peníze, můžou vybrat bez sankce až 20 % vkladu předčasně. Vklad nabízí banka CREDITAS v korunách i v eurech, minimální výše korunového termínového vkladu je 5 000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.