CZK/€ 24.355 -0,02%

CZK/$ 22.601 -0,07%

CZK/£ 28.423 +0,07%

CZK/CHF 25.809 +0,10%

18. 10. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Balíček Můjúčet využívá již více než 200 tisíc klientů Komerční banky

 


 

MůjÚčet nabízí za výhodnou cenu vše, co klient pro správu svých osobních financí potřebuje: běžný účet v korunách s měsíčním elektronickým výpisem, mezinárodní embosovanou platební kartu s cestovním pojištěním, jakýkoli kanál přímého bankovnictví i všechny příchozí transakce v korunách zdarma. Kromě základních služeb je možné MůjÚčet rozšířit o KB Spořicí konto Bonus nebo pojištění platební karty Merlin.

MůjÚčet je dále propojen s unikátním konceptem MojeOdměny, který klientovi umožňuje získat až 100 % poplatku za vedení účtu zpět. Zvýhodněná podoba balíčku MůjÚčet je připravena pro rodiny a seniory. Při využívání platební karty k platbám u obchodníků lze navíc získat zpět poplatky za všechny výběry z bankomatů KB debetní kartou.

Každý aktivní klient zapojený do konceptu MojeOdměny aktuálně v průměru měsíčně získává zpět 55 korun na poplatcích za vedení účtu a výběry z bankomatů KB nebo až 2 000 korun bonusového úroku na spořicím účtu ročně. Celkově pak KB každý měsíc odměňuje přibližně 500 tisíc klientů.

Novinkou je unikátní Embosovaná karta v designu Lady, která je součástí balíčku MůjÚčet a nabízí standardní platební funkce debetní karty KB a cestovní pojištění. Navíc umožňuje využít atraktivní slevový program určený především ženám. Detailní katalogová nabídka slev je uvedena na www.ladykarta.cz.

MůjÚčet je vlajkovou lodí nabídky KB pro retailové klienty. Jeho jedinečné parametry navíc posiluje koncept MojeOdměny. O oblibě produktu hovoří nejen množství založených účtů, ale také počty aktivních klientů, které odměňujeme“, uvedl Michal Pánek, manažer Segmentového řízení pro Retail KB.

REKLAMA

 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Platební karty - VISA a MasterCard

Na návštěvě zákulisí placení kartami

Platební karty představují instrument umožňující platit a vybírat hotovost. Co se děje na pozadí placení kartami? Jak pozná terminál obchodníka, že platba je krytá? Kteří hráči vystupují v zákulisí mezinárodního systému platebních karet? 

Text: Radovan Novotný

09. 10. 2019

Platební karty - VISA a MasterCard

Vyznáte se v platebních kartách?

Platební karty jsou nástroje určené k bezhotovostním platbám, které jsou vydávány fyzickým a právnickým osobám nejčastěji bankou. Bezhotovostní platbou se rozumí oprávněné čerpání placené částky z účtu držitele (majitele) karty. Platební karta umožňuje držiteli bezhotovostní platby na účet prodejce nebo poskytovatele služby za koupené zboží, výběr hotovosti […]

Text: David Krůta

03. 05. 2019

Jak se správně pojistit na dovolenou?

Doba letních dovolených se blíží a s ní i cestování do více či méně exotických krajin. Nedílnou součástí výjezdu za hranice by mělo být cestovní pojištění. Jak správně nastavit cestovní pojištění, aby vás nic nepřekvapilo?

Text: Jana Zámečníková

16. 05. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *