Středa 28. října. Je Státní Svátek

Až 4,1 % ročně – AKCENTA zvýšila úrokové sazby

AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo oznámila zvýšení úrokových sazeb u svých spořicích produktů v eurech. Zvýšení se týká dvou, tří, čtyř a pětiletých termínovaných vkladů a spořicích účtů v evropské měně.

„Nejedná se o kosmetické úpravy, ale přistoupili jsme k poměrně výraznému zvýšení sazeb u depozitních produktů v eurech. Chceme i v dnešní době, kdy takřka všechny finanční instituce přistoupily ke snížení úrokových sazeb, nabídnout klientům ještě výhodnější úročení v pásmech dvou až pětiletých spořicích a termínovaných vkladů v eurech. Zvýšení je v rozmezí 1,5 % až 2,1 %, takže v nejvyšším pásmu zhodnotí klienti své finance až 4,1 % ročně,“ hodnotí nové úrokové sazby Petr Pištěk, člen představenstva a obchodní ředitel AKCENTY, spořitelního a úvěrního družstva.

Vklady v eurech jsou 100% pojištěny stejně jako vklady v českých korunách podle zákona o bankách, tedy do výše ekvivalentu 100 tisíc eur. Klienti tak nepodstupují riziko, že by o své naspořené finance mohli přijít. Navíc úroková sazba u termínovaných vkladů je garantovaná po celou dobu vkladu. Založit si termínovaný vklad mohou zájemci jak na pobočkách v Hradci Králové a v Praze, tak také pohodlně “na dálku“ přes internet. Stačí vyplnit žádost na internetových stránkách www.finance.akcenta.eu .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.