CZK/€ 23.825 +0,02%

CZK/$ 21.929 +0,29%

CZK/£ 27.111 +0,08%

CZK/CHF 23.784 -0,12%

05. 06. 2019

0 komentářů

Aplikace Bolt se rozšířila do největších měst na chorvatském pobřeží

 

Přední evropská přepravní platforma Bolt nově funguje v největších městech ležících na chorvatském pobřeží Jadranu. Odvoz s Boltem lze sehnat v Rijece, Pule, Zadaru, Šibeniku, Splitu a Dubrovníku. V Chorvatsku Bolt působí od podzimu 2018. Prvním městem, kde byla aplikace spuštěna, se stal Záhřeb. 

Hlavním posláním Boltu je nabízet jednodušší a levnější přepravu po městě a řešit související dopravní problémy. Rozšíření platformy do chorvatských přímořských letovisek, do kterých v letní sezóně míří mnoho turistů, bylo proto logickým krokem.

„Jsme rádi, že také čeští turisté přijíždějící na dovolenou do chorvatských pobřežních letovisek budou moci využívat službu, na kterou si zvykli v Praze. Ve všech chorvatských městech, v nichž působíme, mohou čeští cestovatelé objednávat jízdy pomocí aplikace, kterou už mají nainstalovanou ve svém chytrém telefonu,” vysvětluje Roman Sysel, manažer Boltu pro střední Evropu.

Bolt na některých trzích, na kterých působí, nabízí vedle přepravy autem také odvoz na motocyklech nebo za pomoci sdílených koloběžek. Společnost také plánuje ve vybraných městech spustit v blízké budoucnosti službu na rozvoz jídla. Původem estonská firma Bolt aktuálně obsluhuje přes 25 milionů zákazníků ve více než 30 zemích po celém světě. Stala se předním hráčem v Evropě a Africe v oblasti přepravních platforem.

Tisková zpráva Bolt

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Cestovní pojištění nepodceňujte. Modrá kartička nemusí stačit

Teploty stoupají a léto se nezadržitelně blíží. Vzhledem k situaci ve světě lidí hodně řeší, kde si odpočinou od všedních povinností a starostí. Jenže i na dovolené se může lecos stát. Proto v cizině raději nespoléhejte na modrou kartičku pojištěnce a raději si sjednejte cestovní pojištění navíc. Rozdíl je hlavně v limitech pojištění a ve spoluúčasti.

Text: Monika Lukešová

05. 06. 2016

ČNB varuje. Nenaleťte na nekalé praktiky směnáren

Podle České národní banky některé směnárny používají nezákonné praktiky a poskytují klamavé informace. ČNB se snaží nekalé praktiky postihovat. Nejvyšší pokuty byly uloženy hlavně zá nedostatky v oblasti informování klientů o směnných kurzech a výši poplatku. Poradíme vám, na co byste si při výměně peněz měli dát největší pozor.

Text: Monika Lukešová

18. 08. 2014


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *