Neděle 24. ledna. Svátek má Milena.

ANO spořitelní družstvo znovu zvyšuje úroky u svých termínovaných vkladů

ANO spořitelní družstvo se rozhodlo opět zvýšit úrokové sazby těm klientům, kteří si u ni založí termínovaný vklad. Například sazby dvouletých termínovaných vkladů se posouvají z 1,8 na 2% úročení. Přitom mezi nejvyšší na trhu už patřily i původní sazby družstva, jehož termínovaný vklad ocenil v počátkem roku 2017 jako jeden z nejlepších i časopis dTest.

Ještě výrazněji rostou tříleté vklady. Pokud jde o vklady s připsáním úroku na konci spoření, úročení se zvyšuje z dosavadních 2,6 % na tři procenta!

„Ke zvýšení sazeb nás vede několik faktorů. Klíčovým je snaha získat výrazně více klientů. Můžeme si to dovolit i díky výsledkově nejlepšímu pololetí v historii družstva,“ říká Jiří Diepold, člen představenstva ANO spořitelního družstva a pokračuje: „Nově nabízíme 3,2 %, tedy maximální úrokovou míru, už od sedmiletého vkladu. Stáváme se tím významným hráčem nejen v termínovaných vkladech, ale v celé škále spořicích produktů na trhu, např. jako výhodnější alternativa zhodnocení pro stavební spoření nebo penzijní připojištění.“

Termínované vklady jsou dlouhodobě vlajkovou lodí ANO spořitelního družstva, mezi klienty patří k nejoblíbenějším, a proto se jim ANO spořitelní družstvo intenzivně věnuje. Přehled aktuálních sazeb ukazuje následující tabulka.

Základní změna nabídky od června 2017:

  • zvýšení úrokových sazeb z 1,8 % na 2 % u dvouletých vkladů s připsáním úroků na konci spoření
  • výrazné zvýšení sazeb u tříletých a čtyřletých vkladů s připsáním úroků na konci spoření
  • nejvyšší úročení, 3,2 %, získá klient i na sedmiletý termínovaný vklad, dříve bylo minimem 10 let

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.