Pondělí 14. června. Svátek má Roland.

Allianz zve mladé hráče do kolébky světového golfu. Ve Skotsku si zahrají s profesionály

Pokud hrajete golf, určitě jste slyšeli o St Andrews Links, legendárním klubu s 600letou historií, který stál u zrodu tohoto sportu. Mladí hráči mají nyní šanci přihlásit se na již tradiční Allianz Golf Camp a vyhrát pět nezapomenutelných dnů po boku profesionálních golfistů. Celoživotní zážitek je kromě pár minut strávených nad přihláškou nebude stát vůbec nic.

Díky dlouholetému partnerství Allianz a St Andrews Links se i letos na greenu setkají aktuální a budoucí golfové hvězdy – některé z nich možná i z Čech! Je Vám 16–30 let a máte max. HCP 36? Pak stačí do 24. července vyplnit kratičký formulář na webových stránkách www.allianzgolfcamp.com a poslat zajímavou odpověď na hlavní soutěžní otázku, která zní: Proč zrovna vy porazíte profesionály z Allianz Golf Campu – Paula McGinleyho, Sophii Popov a Beatriz Recari?

Allianz má ale zkušenosti nejen s pojišťováním golfových hřišť, zaměřuje se i na golfisty. Jejich oblíbeným produktem je pojištění PRO Golf, které kryje veškerá rizika související s hrou na amatérské úrovni. Vyplatí se jak hráčům, kteří se pohybují pouze po tuzemských greenech, tak těm, kteří vyjíždějí do zahraničí. Vztahuje se například na golfové vybavení a jeho pronájem při zpoždění a ztrátě zavazadel během přepravy, ale i na startovné a hráčské poplatky, a zahrnuje i pojištění odpovědnosti za škodu a úrazové pojištění.

Jednoznačným důkazem toho, že golfové pojištění vzniklo v přímé spolupráci s hráči, je příspěvek na pohoštění pojištěného a účastníků turnaje, které je standardní zvyklostí při dosažení tzv. hole in one, tedy jediného úderu, jenž pošle míček z odpaliště přímo do jamky. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.