Pondělí 25. října. Svátek má Beáta.

Allianz slaví hattrick. Její životní pojištění Allianz ŽIVOT se stalo potřetí za sebou finančním produktem roku

Allianz pojišťovna získala v soutěži Finparáda.cz – Finanční produkt roku 1. místo v kategorii „Rizikové životní pojištění“. Nejenže navázala na své loňské vítězství, ale ve stejné kategorii už na nejvyšším postu bodovala potřetí za sebou. V kategorii Doplňkové penzijní spoření navíc získala stříbro Allianz penzijní společnost.

Na populární životní pojištění se od jeho uvedení na trh ocenění doslova lepí. Už před třemi roky získalo titul Pojišťovací inovátor v rámci Ceny Hospodářských novin a 1. místo v kategorii Životní pojištění v soutěži Pojišťovna roku. Před dvěma roky si vedlo nejlépe ze všech produktů v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna v Nejlepší pojišťovně roku a vloni zvítězil Allianz ŽIVOT bez absurdních poplatků v soutěži Zlatá koruna.

Mezi jeho výhody patří např. volitelná investiční složka, která ale ve smlouvě vůbec nemusí být. Populární je také tím, že je velmi příznivé k lidem, kteří se starají o své zdraví a díky tomu pak získají slevu.

Do soutěže „Finparáda.cz – Finanční produkt roku 2018“ jsou automaticky zařazeny všechny finanční produkty vybraných typů, které v Česku nabízejí banky, pojišťovny a penzijní a investiční společnosti. Počátkem roku odborníci vyhlásí vždy tři nejlepší produkty v každé kategorii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.