CZK/€ 23.665 +0,17%

CZK/$ 21.955 -0,23%

CZK/£ 27.592 +0,55%

CZK/CHF 24.356 +0,50%

10. 01. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Allianz připravuje cestovní pojištění pro první vesmírné turisty

 


 

Každoročně kryjeme rizika více než 30 milionů cestovatelů,“ řekl Erick Morazin, ředitel produktového úseku Allianz Global Assistance. „Velmi se těšíme na naše první vesmírné turisty, kteří budou představovat novou generaci cestovatelů. Smlouva s Mezinárodním vesmírným dopravním sdružením je důkazem toho, že chceme podporovat vesmírný cestovní průmysl,“ dodal Morazin.

Allianz Global Assistance bude spolupracovat nejenom s Virgin Galactic, ale i dalšími subjekty, zabývajícími se vesmírnými lety, jako jsou Xcor a SpaceLinq. Pojištění bude vesmírné turisty krýt v souladu se sloganem Allianz, tedy od A do Z. Nepůjde tak pouze o samotnou letovou fázi, ale také o vše, co jí předchází až po návrat na zem. „Vesmír se stal jednoznačně naší novou hranicí a my chceme zajistit klid v duši všem cestovatelům, kteří ji budou chtít překročit,“ konstatuje Morazin.

Přístup Allianz Global Assistance vysoce ocenil také ředitel právního oddělení Mezinárodního vesmírného dopravního sdružení v Haagu Taras Ploshchansky. Vyzdvihl především možnost vytvořit komplexní zázemí pro pasažéry letů, vědce, ale i organizace, které se na těchto letech podílejí, zahrnující nejenom oblast právní, výzkumnou, marketingovou a komunikační, ale také pojišťovnictví.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Swiss Life v Česku posílí, stane se jedinou užívanou značkou po akvizici společnosti Fincentrum švýcarskou skupinou Swiss Life

Společnost Fincentrum & Swiss Life Select  změní k 1. květnu 2023 název na Swiss Life Select. Dceřiná realitní společnost Fincentrum Reality, která patří mezi největší realitní kanceláře v zemi, změní název na Swiss Life Select Reality. Změnou názvů formálně končí post-akviziční proces spojení dvou tradičních finančně-poradenských společností Fincentrum a […]

Text: Redakce

Foto: Swiss Life Select

03. 04. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *