Neděle 24. ledna. Svátek má Milena.

Allianz opět zvítězila s životním pojištěním. Allianz ŽIVOT se stal podruhé za sebou finančním produktem roku

Allianz pojišťovna obdržela v soutěži Finparáda.cz – Finanční produkt roku 1. místo v kategorii „Rizikové životní pojištění“ a navázala tak na své vítězství ve stejné kategorii z minulého roku. Celkově je to již páté zlato, které produkt „Allianz ŽIVOT“ získal.

Produkt Allianz Život započal svou vítěznou cestu v září 2016, kdy obdržel titul Pojišťovací inovátor v rámci Ceny Hospodářských novin. Ještě týž rok v listopadu na úspěch navázal 1. místem v kategorii Životní pojištění v soutěži Fincentrum Pojišťovna roku 2016. O rok později pak zvítězila Allianz i v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna v Nejlepší pojišťovně roku 2017. Kromě toho však Allianz ŽIVOT sbírá i ostatní kovy v dalších prestižních soutěžích.

Životní pojištění Allianz ŽIVOT si mezi klienty rychle získalo oblibu, jelikož neobsahuje žádné absurdní poplatky, dovoluje klientům poskládat si produkt podle své potřeby a výhodou je i volitelná investiční složka, která ve smlouvě vůbec nemusí být. Populární je však především novinka, jež je finančně příznivá k lidem, kteří se starají o své zdraví a díky tomu pak získají slevu.

Do soutěže „Finparáda.cz – Finanční produkt roku 2017“ jsou automaticky zařazeny všechny finanční produkty vybraných typů, které v Česku nabízejí banky, pojišťovny a penzijní a investiční společnosti. Počátkem roku odborníci vyhlásí vždy tři nejlepší produkty v každé kategorii.

Tisková zpráva Allianz pojišťovna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.