Pondělí 26. října. Svátek má Erik.

Allianz, která už 100 let pojišťuje hollywodské filmy, letos pojistila i Karlovarský filmový festival

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech bude letos pojištěný. Auta, řidiči, pronajaté nemovitosti i filmy kryje speciální pojištění od Allianz. Pojišťovací gigant je ve světě filmu jako doma, vždyť jeho americká dceřiná společnost už více než sto let pojišťuje produkty hollywodské kinematrografie. Skrytá nebezpečí však neohrožují jen samotné natáčení, bez rizik se neobejde ani průběh filmového festivalu. Jeho organizátoři se proto obrátili na Allianz pojišťovnu, která se tak stala prvním oficiálním pojistitelem této prestižní kulturní akce. Na festivalu je pojištěno téměř „vše“, od odpovědnosti řidičů oficiálních festivalových vozidel, přes pojištění majetku a elektroniky až po potenciální škody na pronajatých nemovitostech. Největší pozornost ale byla samozřejmě věnována pojištění filmů pro případ jejich poškození, ztráty či odcizení.

Stranou nezůstala ani speciální festivalová flotila. V Mnichově, kde má svoji světovou centrálu Allianz, je rovněž sídlo koncernu BMW. A právě 130 vozidel této značky bude přepravovat festivalové hosty. Konkrétně půjde o modely od trojkové po sedmičkovou řadu. Chybět však nebude ani nadupaný kabriolet BMW M6. Všechna auta mají speciální tříměsíční povinné ručení a havarijní pojištění od největšího motoristického pojistitele na světě.

V rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech představí Allianz pojišťovna prostřednictvím speciální wi-fi v hotelech Thermal a Pupp novou úroveň aplikace Na cestách s Kolbabou. Každý, kdo se na Allianz wifi přihlásí, se může dozvědět nejen cestovatelské informace, ale i zajímavosti a osobní postřehy známého světoběžníka Jirky Kolbaby.

V Karlových Varech bude navíc speciální Allianz point, kde lze získat přístupový kód na některou z e-knih. Stačí přijít do hotelu Thermal a ukázat staženou aplikaci Na cestách s Kolbabou. Osobně se s tímto cestovatelem všichni mohou setkat nejenom na LED obrazovkách, ale i na autogramiádě, která se uskuteční ve čtvrtek 10. července v 13:00 hodin v karlovarské kavárně Happyend.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.