CZK/€ 24.345 -0,08%

CZK/$ 23.279 -0,89%

CZK/£ 28.112 -0,91%

CZK/CHF 24.662 -0,45%

08. 04. 2015

0 komentářů

airBaltic a PayPal spojují síly

 


 

Lotyšské aerolinky airBaltic se rozhodly navázat partnerství se zabezpečeným platebním ekosystémem PayPal, který je oblíbenou volbou lidí i firem po celém světě. a mohou tak ještě efektivněji nabízet jedinečné příležitosti k cestování všem zákazníkům, kteří mají zájem o mezinárodní cesty do 60 destinací po celém světě.

„Díky společnosti PayPal se placení online a na mobilních zařízeních stalo přirozenou součástí života jejích zákazníků po celém světě. Jsme rádi, že společnosti airBaltic nyní můžeme pomoci rozšířit možnosti jejích zákazníků tím, že zvýšíme bezpečnost a rychlost placení a posílání peněz,“ říká Damien Perillat, generální ředitel společnosti PayPal pro střední a východní Evropu. „Mimo to se domníváme, že kampaň SeatSale nabídne výbornou přidanou hodnotou pro spotřebitele, kteří plánují dovolenou a již hledají zajímavé destinace.“

Christophe Viatte, obchodní ředitel společnosti airBaltic: „Ve společnosti airBaltic se soustřeďujeme na naše zákazníky – když zavádíme nové trasy propojující Pobaltí se západní Evropou a Skandinávií, a stejně tak když vylepšujeme naše služby a přinášíme novou možnost platby, které naši zákazníci dávají přednost.“

Speciální nabídka bude k dispozici pro všechny destinace společnosti airBaltic, mezi něž patří města jako Řím, Dubrovník, Nice nebo Barcelona. Zákazníci, kteří se rozhodnou k nákupu u společnosti airBaltic a využijí řešení PayPal, se mohou těšit nejen na pohodovou dovolenou, ale také na rychlé, snadné a pohodlné platební služby.

Není stanovena žádná minimální hodnota nákupu a zákazníci nepotřebují ani žádný speciální kód – jediným požadavkem je, že za své letenky zaplatí přes PayPal. Samotná kampaň SeatSale je největší prodejní kampaní společnosti airBaltic a je možné ji využívat současně s ostatními propagačními akcemi, slevami a prodejními nabídkami těchto aerolinek. Všechny platby zpracované společností PayPal budou navíc k dispozici v místních měnách (PLN, USD, CZK, GBP, DKK, SEK, NOK, CHF), což celý proces platby ještě usnadní.

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *