Sobota 24. července. Svátek má Kristýna.

Air Bank nově nabízí jednorázové investování všem svým klientům. Rozšířila také nabídku podílových fondů

Air Bank sice začala investiční službu nabízet už v loňském roce, šlo ale jen o pilotní režim pro vybranou skupinu klientů. Na základě jejich zpětné vazby banka například rozšířila nabídku investičních fondů z původních šesti fondů na celkových osm. Možnost jednorázového investování bez vstupních poplatků nabízí nyní Air Bank nově všem svým klientům.

„Investování považujeme za zajímavou příležitost pro dlouhodobé zhodnocování peněz. Klientům proto nově nabízíme možnost investovat do podílových fondů, protože právě tento způsob investování řada našich klientů už zná a někteří jej využívají v jiné bance. A nyní mohou už i u nás. Navíc investice v Air Bank jsou bez vstupních poplatků a minimální investovaná částka začíná už na stokoruně,“ říká Filip Zavřel, vedoucí Oddělení každodenních služeb Air Bank.

Air Bank nabízí klientům jednorázové investice do osmi různých podílových fondů od společností Conseq a Generali Investments CEE. Investovat mohou všichni klienti Air Bank (kterým je víc než osmnáct let) jednoduše prostřednictvím internetového bankovnictví. Přehled svých investic pak klienti uvidí i v mobilní aplikaci My Air. Jednorázové investování nabízí Air Bank bez vstupních a výstupních poplatků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.