Pátek 23. července. Svátek má Libor.

Air Bank klientům nově nabízí i kontokorent, a to bez poplatku za sjednání a vedení služby

Banky Air Bank 25.06.2018 | 09:40 0 Komentářů

Kontokorent si klienti mohou jednoduše zřídit v internetovém bankovnictví, na pobočce nebo zavoláním do kontaktního centra. Do budoucna banka plánuje přidat možnost sjednání i do aplikace My Air. Ale už se spuštěním služby budou moct klienti také v aplikaci zjistit stav čerpání svého kontokorentu. Navíc díky přehlednému zobrazení zůstatku ihned poznají, jestli čerpají ještě své úspory, nebo už peníze půjčené přes kontokorent.

„Když jsme připravovali novou službu, ptali jsme se celé řady lidí, co jim na kontokorentu vadí, co by chtěli zlepšit. Většina se shodla na tom, že se po čase ztrácejí v tom, kolik peněz mají vlastně na účtu. Proto jsme se zaměřili na to, aby byl náš kontokorent co nejpřehlednější a klienti v internetovém i mobilním bankovnictví hned viděli, kolik mají na účtu svých peněz a kolik peněz půjčených přes kontokorent,“ říká Filip Zavřel, vedoucí oddělení Půjčky a hypotéky Air Bank.

Prostřednictvím kontokorentu si klienti Air Bank mohou požádat o finanční rezervu od 5 tisíc do 50 tisíc korun. Sjednání i vedení kontokorentu jsou zdarma, roční úroková sazba je 18,9 %.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.