CZK/€ 24.345 -0,08%

CZK/$ 23.279 -0,89%

CZK/£ 28.112 -0,91%

CZK/CHF 24.662 -0,45%

01. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Agroúvěr PGRLF 3+ financoval během prvního měsíce zemědělskou techniku za 130 mil. korun

 


 

Dobrého výsledku dosáhla Société Générale Equipment Finance (SGEF) díky novému produktu AGROÚVĚR PGRLF 3+, který zemědělcům umožňuje snížit náklady na financování nové zemědělské techniky na minimum. Jen za první měsíc trvání tohoto výhodného úvěru uzavřela společnost obchody v hodnotě takřka 130 mil. korun.

AGROÚVĚR PGRLF 3+ je založen na spolupráci Société Générale Equipment Finance s Podpůrným a garančním rolnickým a lesnickým fondem (PGRLF). Klienti mohou čerpat dotaci na úrokovou sazbu ve výši 3 % z programu Zemědělec PGRLF. Díky novému produktu AGROÚVĚR PGRLF 3+ nabízí SGEF slevu až 3% ze skutečné výše poskytnutého úvěru jako kompenzaci povinně placeného 1% navýšení úrokové sazby. 

„Société Générale Equipment Finance poskytuje zemědělcům komplexní služby. AGROÚVĚR PGRLF 3+ proto nekončí výhodnou úrokovou sazbou. Nedílnou součástí nabídky je také mimořádně výhodné allrisk pojištění, které sníží výsledné náklady na financování na minimum. Naši klienti z řad zemědělců se mohou plně soustředit na klíčové oblasti svého hospodaření a spolehnout se, že v nás mají při řešení finančních záležitostí silného a spolehlivého partnera,“ uvedl Mikuláš Přibyl, obchodní ředitel SGEF v České republice.

Možnost využít nějaký dotační program je pro zemědělce při rozhodování o koupi nové techniky velmi důležitá, často i rozhodující. Kromě výhodných dotací od PGRLF proto v minulosti využili klienti SGEF také dotací od Evropské investiční banky.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Rozšíření pravomocí ČNB může přinést stabilitu

Pixabay.com Jedním z témat jednání poslanců se v minulých dnech stalo rozšíření pravomocí České národní banky, které se týká i úvěrů na bydlení či kvantitativního uvolňování. Na návrh se objevují různé názory a ani zákonodárci se zatím neshodli. Ke třetímu čtení se tedy musí vrátit. Jak se na předlohu […]

Text: Karel Pučelík

23. 03. 2021

Pražská burza - Burza cenných papírů Praha - Burzovní palác - akcie, dluhopisy, deriváty

Kde brát peníze? Na burze přece…

Kde bankovní financování nestačí, nastupují kapitálové trhy. Na burzu vstupuje sociální síť Pinterest, Lyft, má ho následovat Uber. Vlastníci těchto firem chtějí prodat akcie, které se začnou, bude-li úpis úspěšný, obchodovat na burze.

Text: Radovan Novotný

10. 05. 2019

Počítání peněz - peníze - bankovky - eura - ruce

Kde se nakupují a prodávají peníze?

Před necelými sto lety se pokusil osvětu týkající se půjček, půjčování a investic šířit irský publicista George Shaw (1856 – 1950). „Peněžní trh je místo,“ píše Shaw, kde je „nabídka přebytečných peněz k pronajmutí“. Má jít o „tajemnou instituci, kde ukládají vaše peníze,“ na tomto strhu „se kupují […]

Text: Radovan Novotný

28. 12. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *