CZK/€ 23.825 +0,02%

CZK/$ 21.929 +0,29%

CZK/£ 27.111 +0,08%

CZK/CHF 23.784 -0,12%

19. 04. 2013

0 komentářů

Subjekty:

AGROÚVĚR BONUS PLUS přináší výhodné financování zemědělské techniky s garantovaným bonusem

 


 

AGROÚVĚR BONUS PLUS nabízí atraktivní úrokovou sazbu od 3 % p.a. a výhodné all-riskové pojištění po celou dobu splácení bez ohledu na škodní průběh. Zároveň umožňuje částečnou kompenzaci snížení úrokové dotace z Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu (PGRLF) formou garantovaného bonusu pro všechny zájemce až do výše 2 % z objemu úvěru. Skupina KB tak pružně reaguje na nové podmínky podpory PGRLF, které jsou v porovnání s těmi z předchozích let značně omezené.   

Při revitalizaci naší produktové palety jsme se snažili, aby zemědělci co nejméně pocítili snížení dotací PGRLF. Jako jediní proto jejich krácení kompenzujeme speciálním bonusem. Nabídku jsme časově omezili do konce června a očekáváme, že zájem bude minimálně stejný jako vloni o AGROÚVĚR PGRLF 3+,“ uvádí Mikuláš Přibyl, obchodní ředitel SGEF.

AGROÚVĚR BONUS PLUS navazuje na mimořádně úspěšný AGROÚVĚR PGRLF 3+, který pomohl SGEF za loňský rok zdvojnásobit tržní podíl na 17 % a obsadit třetí místo mezi nejsilnějšími leasingovými společnostmi v segmentu zemědělské techniky. K vynikajícím výsledkům významně přispěla úzká spolupráce SGEF a Komerční banky, díky které dokáže Skupina KB nabídnout klientům podle jejich potřeb nejvhodnější způsob financování.

Bližší informace o akční nabídce mohou zájemci získat buď telefonicky na číslech 517 543 330 a 517 543 352, nebo zasláním e-mailu na agrouver@sgef.cz.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *