Úterý 26. ledna. Svátek má Zora.

Agentura Lesensky.cz vstupuje do APRA, stává se jediným mimopražským členem

Investice 29.01.2018 | 12:37 0 Komentářů

Brněnská PR a marketingová agentura Lesensky.cz vstoupila v lednu do Asociace PR agentur (APRA). Stává se tak jediným mimopražským členem této organizace. Zapojení do APRA hodlá agentura využít k šíření povědomí o svém konceptu PR 360®, díky němuž jednoduše a srozumitelně propojuje moderní PR s marketingem. Podpořit plánuje také své vzdělávací projekty PR Gang a PR Akademie, prostřednictvím kterých šíří povědomí o PR směrem ke studentům i profesionálům.

„V rámci APRA se hodláme prezentovat jako aktivní členové. Využijeme toho, že se v prostředí PR pohybujeme bezmála deset let a velmi dobře známe potřeby klientů v regionech, které mají svá specifika. Obor PR má v dnešní době obrovský potenciál, je však potřeba ho komunikovat maximálně jednoduše,“ uvedl Petr Lesenský, majitel agentury Lesensky.cz. „Osobně bych se v asociaci rád podílel na vytváření smysluplných projektů zapojujících studenty do praxe, vyhledávání talentů a nastavení systematického vzdělávání. V tom vidím v současnosti rezervy,“ doplnil.

APRA plánuje maximálně využít potenciálu i nadšení nové členské agentury. „Na aktivní zapojení nové mladé české dynamické agentury se těšíme. Nabízejí se zajímavé možnosti spolupráce, které by mohly pomoci oběma subjektům k dalšímu rozvoji, vysvětlil Patrik Schober, místopředseda APRA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.